Premiera nowego teledysku zespołu Centrala 57!
Photo Credit To mat. prasowe

Premiera nowego teledysku zespołu Centrala 57!

Zespół Centrala 57 prezentuje teledysk do najnowszej piosenki pt. “Tyle marzeń”, która zapowiada najnowszą płytę popowo-rockową zespołu z Dolnego Śląska. Za realizację obrazu odpowiada operator filmowy, a zarazem fotograf koncertowy zespołu Lady Pank – Daniel Stanisławski. Jak zapewniają sami muzycy teledysk oddaje w pełni charakter nowego utworu. Piosenka “Tyle marzeń” to kompozycja muzyczna Pawła Tura do słów Wojciecha Nowaka. Teledysk można obejrzeć w serwisie Youtube oraz na oficjalnej stronie zespołu.

centrala 57 9
tot. Daniel Stanisławski (mat. prasowe)

Centrala 57 to trio z Wrocławia (gitara, bas, perkusja), które funkcjonuje od 2007 roku i wykonuje kompozycje Pawła Tura do tekstów: Adama Polańskiego, Jacka Telusa, Kacpra Szuby, Wojciecha Nowaka i Pawła Tura. W 2013 roku Centrala 57 została laureatem Muzycznej Bitwy Radia Wrocław jako najlepszy zespół rockowy Dolnego Śląska. Zespół nagrał pięć płyt studyjnych, a do najbardziej znanych piosenek zaliczają się: “Małe miasteczka” i “Mamy siebie”.

Więcej o Centrali 57:
Oficjalna strona | Facebook | YouTube | Spotify | Instagram | Google+

Baner w newsie 851×315
Baner w newsie 851×315

About The Author

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery z aparatem i słuchawkami na uszach.

Related posts