Premiera nowego teledysku zespołu Centrala 57!
Foto:mat. prasowe

Premiera nowego teledysku zespołu Centrala 57!

Zespół Centrala 57 prezentuje teledysk do najnowszej piosenki pt. “Tyle marzeń”, która zapowiada najnowszą płytę popowo-rockową zespołu z Dolnego Śląska. Za realizację obrazu odpowiada operator filmowy, a zarazem fotograf koncertowy zespołu Lady Pank – Daniel Stanisławski. Jak zapewniają sami muzycy teledysk oddaje w pełni charakter nowego utworu. Piosenka “Tyle marzeń” to kompozycja muzyczna Pawła Tura do słów Wojciecha Nowaka. Teledysk można obejrzeć w serwisie Youtube oraz na oficjalnej stronie zespołu.

centrala 57 9
tot. Daniel Stanisławski (mat. prasowe)

Centrala 57 to trio z Wrocławia (gitara, bas, perkusja), które funkcjonuje od 2007 roku i wykonuje kompozycje Pawła Tura do tekstów: Adama Polańskiego, Jacka Telusa, Kacpra Szuby, Wojciecha Nowaka i Pawła Tura. W 2013 roku Centrala 57 została laureatem Muzycznej Bitwy Radia Wrocław jako najlepszy zespół rockowy Dolnego Śląska. Zespół nagrał pięć płyt studyjnych, a do najbardziej znanych piosenek zaliczają się: “Małe miasteczka” i “Mamy siebie”.

Więcej o Centrali 57:
Oficjalna strona | Facebook | YouTube | Spotify | Instagram | Google+

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: