PREMIERA: RAU „Mieczysław Fog” nowy teledysk promujący album „Konkretna rozrywka”
Foto:fot. Witold Michalak (mat. prasowe)

PREMIERA: RAU „Mieczysław Fog” nowy teledysk promujący album „Konkretna rozrywka”

PREMIERA: RAU „Mieczysław Fog” nowy teledysk promujący album „Konkretna rozrywka”

RAU fot. Witold Michalak small
fot. Witold Michalak (mat. prasowe)

Tydzień po premierze debiutanckiego krążka “Konkretna rozrywka” mamy przyjemność zaprezentować trzeci teledysk promujący album RAU. Po świetnie przyjętych “Nie śpię bo trzymam poziom” oraz “Papierowy man” przyszedł czas na delikatnie spokojniejszy klimat oraz odrobine refleksji.

“Utwór “Mieczysław Fog” jest następstwem często występującego, aczkolwiek bliżej nieokreślonego zjawiska, jakim jest “Za daleki odlot” – tak we wkładce płyty opisuje utwór RAU. Mglisty, hipnotyzujący obraz autorstwa Macieja Krajewskiego idealnie wpasował się w klimat utworu i tworzy spójną, nieco niepokojącą i tajemniczą całość.

RAU “Mieczysław Fog”:

Album “Konkretna rozrywka” można zamówić w sklepie Alkopoligamii: http://sklep.alkopoligamia.com/produkt/rau-konkretna-rozrywka-edycja-specjalna-2cd-preorder/

Źródło: materiały prasowe

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: