Premiera singla Sashy Strunin „Woman In Black”

Premiera singla Sashy Strunin „Woman In Black”

woman-in-black-okladka-sasha-3000x3000pixelZaskakujące zderzenie dwóch osobowości, światowej sławy jazzmana i utalentowanej wokalistki wkrótce eksploduje z pełną mocą. Singiel „Woman In Black” zapowiada najnowszy krążek Sashy Strunin o tym samym tytule, będący efektem jej współpracy ze znakomitym jazzmanem Gary Guthmanem. 
Klasyczna elegancja swingu i bluesa we współczesnej aranżacji, to dokładnie to, co można usłyszeć w singlu promującym płytę – utwór „Woman In Black” to preludium do wyrażonej w autorskich tekstach i świetnych instrumentalnych kompozycjach, osobistej historii przemiany w charyzmatyczną wokalistkę i świadomą kobietę. Praca nad albumem zaczęła się od poznania wybitnego muzyka, kompozytora i producenta. Gary Guthman, znakomity artysta współpracował m.in. z takimi gwiazdami jak: Tony Bennett, Aretha Franklin, Tom Jones czy Bee Gees. Kiedy ścieżki polskiej wokalistki i amerykańskiego trębacza przecięły się, oboje wiedzieli, że nie dzieje się to bez przyczyny. Tak rozpoczęła się ich owocna współpraca, z której oprócz wspaniałej muzycznej kolaboracji zrodziła się również wielka przyjaźń.
Sashy towarzyszą jedni z najlepszych polskich muzyków, tacy jak: Paweł Pańta na kontrabasie (laureat nagrody Grammy za album nagrany wspólnie z Włodkiem Pawlikiem „Night In Calisia”), Paweł Dobrowolski na perkusji (na stałe współpracujący m.in. z Anną Marią Jopek), Filip Wojciechowski na fortepianie (grający muzykę klasyczną w jazzowych aranżacjach), Jacek Namysłowski na puzonie, Michał Milczarek na gitarze (lider autorskiego projektu Michał Milczarek Trio) czy Marcin Kajper (jeden z najlepszych polskich saksofonistów) i oczywiście Gary Guthman na trąbce.
Premiera albumu „Woman In Black” 14 października 2016 r.

Baner w newsie 851×315

Ostatnio dodane: