PREMIERA TELEDYSKU ENRIQUE IGLESIASA!  ZOBACZ WIDEO DO „DUELE EL CORAZON”!
Foto:mat. prasowe

PREMIERA TELEDYSKU ENRIQUE IGLESIASA! ZOBACZ WIDEO DO „DUELE EL CORAZON”!

enrique iglesias

Dzisiaj ma miejsce premiera teledysku do najnowszego hitu Enrique Iglesiasa  – „DUELE EL CORAZON”, w którym towarzyszy mu dobrze znany w Ameryce Łacińskiej raper i producent Wisin Wisin (ZOBACZ TUTAJ)!

Iglesias kolejny raz udowadnia, że jest jednym z najpopularniejszych wokalistów na świecie. Je „DUELE EL CORAZON” to  27 przebój w jego karierze, który wspiął się na #1 zestawienia Billboard’s Hot Latin Songs Chart! Utwór zadebiutował także na #1 w serwisach digitalowych w 16 krajach i szturmem wspiął się do globalenej topki TOP50 w Spotify. Piosenka jest dostępna w serwisach cyfrowych – posłuchaj / kup TUTAJ.

Enrique  zdobył niedawno 7  statuetek2016 Billboard Latin Music Awards, spośród 11 nominacji. Artysta kontynuuje również swoje tournée, w ramach trasy  „The SEX AND LOVE WORLD TOUR” zagrał już ponad 130 koncertów na całym świecie.

 ***

Więcej informacji o Enrique Iglesiasie na:
Oficjalna strona | Facebook | Twitter | Instagram

Źródło: materiały prasowe

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: