27 Październik, 2016

  • Instagram
PREMIERA TELEDYSKU ENRIQUE IGLESIASA!  ZOBACZ WIDEO DO „DUELE EL CORAZON”!
Photo Credit To mat. prasowe

PREMIERA TELEDYSKU ENRIQUE IGLESIASA! ZOBACZ WIDEO DO „DUELE EL CORAZON”!

enrique iglesias

Dzisiaj ma miejsce premiera teledysku do najnowszego hitu Enrique Iglesiasa  – „DUELE EL CORAZON”, w którym towarzyszy mu dobrze znany w Ameryce Łacińskiej raper i producent Wisin Wisin (ZOBACZ TUTAJ)!

Iglesias kolejny raz udowadnia, że jest jednym z najpopularniejszych wokalistów na świecie. Je „DUELE EL CORAZON” to  27 przebój w jego karierze, który wspiął się na #1 zestawienia Billboard’s Hot Latin Songs Chart! Utwór zadebiutował także na #1 w serwisach digitalowych w 16 krajach i szturmem wspiął się do globalenej topki TOP50 w Spotify. Piosenka jest dostępna w serwisach cyfrowych – posłuchaj / kup TUTAJ.

Enrique  zdobył niedawno 7  statuetek2016 Billboard Latin Music Awards, spośród 11 nominacji. Artysta kontynuuje również swoje tournée, w ramach trasy  „The SEX AND LOVE WORLD TOUR” zagrał już ponad 130 koncertów na całym świecie.

 ***

Więcej informacji o Enrique Iglesiasie na:
Oficjalna strona | Facebook | Twitter | Instagram

Źródło: materiały prasowe

Baner w newsie 851×315
Baner w newsie 851×315

About The Author

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery z aparatem i słuchawkami na uszach.

Related posts