Premiera teledysku IAMX „North Star”!

Premiera teledysku IAMX „North Star”!

Reżyserem teledysku do „North Star” z albumu „Metanoia” jest sam Chris Corner. Pięknie sfilmowany klip został nakręcony na środku kalifornijskiej pustyni – Wonder Valley, na przedmieściach Fresno. Lokalizacja nie jest przypdakowa – tam też powstał utwór. Zobacz teledysk artysty, który ze swoim projektem IAMX 4 marca wystąpi w gdańskim B90, a dzień później w poznańskim Eskulapie (pisaliśmy o tym tutaj).

[su_quote cite=”wyjaśnia genezę powstania ‚North Star’ Corner”]To piękne, dziwne miejsce, pełne opuszczonych domów. Urocze i posępne jednocześnie[/su_quote]

Teledysk jest doskonałym wizualnym dopełnieniem utworu.

[su_quote cite=”wyjaśnia artysta”]Mnóstwo gwiazd na tle głębokiej, niczym niezmąconej czerni nieba, jakiej nigdy nie widziałem, zrobiło na mnie ogromne wrażenie i rozbudziło moją wyobraźnię. Ten obcy dla mnie świat zainspirował utwór i całą płytę >>Metanoia<

IAMX w 2016 roku wystąpi w Polsce dwa razy. Pierwszy koncert odbędzie się 4 marca w gdańskim B90, a drugi – 5 marca w poznańskim Eskulapie.

Źródło: muzyka.onet.pl

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: