Premiera teledysku „Phenomenal Woman”

Premiera teledysku „Phenomenal Woman”

Laura Mvula ujawniła teledysk do utworu „Phenomenal Woman”. Obraz nakręcono w Kapsztadzie w Afryce Południowej.

Teledysk można obejrzeć na VEVO pod tym linkiem!

Singiel promuje nowe wydawnictwo artystki -„The Dreaming Room”, która ukaże się 17 czerwca.Laura tworząc „Phenomal Woman” inspirowała się wierszem o tym samym tytule autorstwa  Maya Angelou, jednej największych poetek-aktywistek na rzecz praw obywatelskich dla czarnoskórej ludności Ameryki. W warstwie muzycznej, utwór nawiązuje do brzmienia gospel funk lat 70. „Phenomenal Woman” dostępny jest w sprzedaży cyfrowej pod TYM LINKIEM!

„Napisałam ten utwór, aby wesprzeć nasze kobiety. Dajemy życie, rodzimy dzieci, karmimy je, jesteśmy bohaterkami, wyjątkowe w swojej zwyczajności, walczymy, jesteśmy ‚Phenomenal Woman’ [tłum. – fenomenalnymi kobietami].” – stwierdza Laura.

Laura Mvula to jeden z najbardziej ekscytujących brytyjskich talentów muzycznych ostatnich lat. Ma na swoim koncie nominacje do wielu nagród, w tym m.in. Mercury Prize, BBC Sound, the BRITs Critics Choice Award oraz  po dwie statuetki BRIT Awards z 2014 I MOBO z 2013.

Laura Mvula Okładka płyty

Więcej o Laura Mvula: Oficjalna strona | Facebook |Twitter |Instagram

 

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: