Premiera teledysku Smolik / Kev Fox – „Regretfully Yours” z Y (Bokka)
Foto:mat. prasowe

Premiera teledysku Smolik / Kev Fox – „Regretfully Yours” z Y (Bokka)

Smolik/Kev Fox teledysk Regretfully Yours promujący ich wspólny album!

smolik kev fox

Zdobywcy Fryderyka 2015 za Najlepszy Album Alternatywny Roku powracają z kolejnym singlem i teledyskiem z ich wspólnego albumu. „Regretfully Yours” projektu Smolik / Kev Fox z gościnnym udziałem Y z zespołu Bokka to utwór zadedykowany rodzicom muzyków.

Dwie indywidualności, które łączy niesamowita pasja do pokonywania granic i odkrywania nowych przestrzeni artystycznych. Poznali się pięć lat temu na koncercie w Warszawie i natychmiast zamknęli się na klika dni w studiu, żeby dać upust wzajemnym fascynacjom muzycznym. W efekcie powstał utwór L.O.O.T., który znalazł się na „4” SMOLIKA. Decyzja o nagraniu wspólnego albumu była naturalnym rozwinięciem współpracy obu panow. Latem 2015 roku muzycy zamknęli się w studio I nagrali wspólny album, która ukaże się już 23 października. Album „Smolik / Kev Fox” to misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie i niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal Keva przeciwstawiony minimalistycznemu brzmieniu gitary, i tak charakterystycznemu brzmieniu różnorodnych instrumentów, za które odpowiada Andrzej Smolik.

Zobacz teledysk Regretfully Yours:

SMOLIK KEV FOX_cvr small

Utwór: Regretfully Yours feat. Y (Bokka)
Wykonawca: Smolik / Kev Fox
Album: Smolik / Kev Fox
Muzyka: Andrzej Smolik, Kev Fox
Słowa: Kev Fox
Czas: 04:11
ISRC: PLA811500119

Album dostępny na CD, winylu, MP3 i streamingach:
https://kayax.lnk.to/SmolikKevFox

Źródło: materiały prasowe

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: