Premiera teledysku „Under The Influence” Elle King!
Foto:mat. prasowe

Premiera teledysku „Under The Influence” Elle King!

„Under The Influence” to najnowsza propozycja Elle King – autorki światowego przeboju „Ex’s & Oh’s”, który można obejrzeć tutaj.

ELLE KING_LOVE_STUFF_final-66621300 small

Utwór pochodzi z płyty „Love Stuff”, która jest dostępna do kupienia/posłuchania TUTAJ. Na krążku odnaleźć można elementy bluesa, country, soul i rocka. Za produkcję 12 utworów, które znalazły się na krążku „Love Stuff” odpowiadają: Jeff Bhasker (Fun, Kanye West), Eg White (Adele, Sam Smith), Jacknife Lee (R.E.M., U2), a wśród zaproszonych do nagrań muzyków znaleźli się m.in. Mark Ronson oraz Patrick Carney z the Black Keys.

elle king

Elle King naprawdę nazywa się Tanner Elle Schneider, to nie tylko wokalistka, pisze także swoje teksty, jest multiinstrumentalistką, doświadczyła również przygody z aktorstwem, a po wydaniu debiutanckiej EP-ki w 2012r. występowała na jednej scenie z Edem Sheeranem i grupą Of Monster and Men.

Więcej informacji o Elle King:
Oficjalna strona | Facebook | Twitter | Instagram | Spotify

Źródło: materiały prasowe

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: