19 Styczeń, 2017

  • Instagram
PREOCCUPATIONS prezentuje teledysk do „Degraded”!

PREOCCUPATIONS prezentuje teledysk do „Degraded”!

PREOCCUPATIONS prezentuje teledysk do „Degraded”!

Za niespełna miesiąc na półki sklepowe trafi długo oczekiwany longplay Preoccupations zatytułowany po prostu „Preoccupations”. W Polsce płyta ukaże się nakładem wytwórni Jagjaguwar/[PIAS]. Dzisiaj prezentujemy najnowszy klip zespołu do utworu „Degraded”. Video można obejrzeć pod tym adresem:

Za realizację teledysku odpowiedzialna jest Valentina Tapia.

Preoccupations_Cover ArtNowe wydawnictwo grupy powstało w dość trudnym momencie, co znalazło swoje odzwierciedlenie w muzyce i tekstach piosenek. Zespół zmienił nazwę z kontrowersyjnej Viet Cong na Preoccupations. Wszyscy członkowie formacji opuścili dotychczasowe domy i każdy z nich zamieszkał w innym mieście.

Premiera „Preoccupations” odbędzie się 16 września.

Baner w newsie 851×315
Baner w newsie 851×315

Autor:

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnie

Napisz Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.