PREOCCUPATIONS prezentuje teledysk do „Degraded”!

PREOCCUPATIONS prezentuje teledysk do „Degraded”!

PREOCCUPATIONS prezentuje teledysk do „Degraded”!

Za niespełna miesiąc na półki sklepowe trafi długo oczekiwany longplay Preoccupations zatytułowany po prostu „Preoccupations”. W Polsce płyta ukaże się nakładem wytwórni Jagjaguwar/[PIAS]. Dzisiaj prezentujemy najnowszy klip zespołu do utworu „Degraded”. Video można obejrzeć pod tym adresem:

Za realizację teledysku odpowiedzialna jest Valentina Tapia.

Preoccupations_Cover ArtNowe wydawnictwo grupy powstało w dość trudnym momencie, co znalazło swoje odzwierciedlenie w muzyce i tekstach piosenek. Zespół zmienił nazwę z kontrowersyjnej Viet Cong na Preoccupations. Wszyscy członkowie formacji opuścili dotychczasowe domy i każdy z nich zamieszkał w innym mieście.

Premiera „Preoccupations” odbędzie się 16 września.

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: