Zamów już teraz, a w dniu premiery błogo płyty (29 maja) zostanie wysłana do Ciebie płyta wraz z dedykacją od Agnieszki Musiał.

Agnieszka Musiał jest utalentowaną wokalistką, autorką tekstów i kompozytorką. W maju 2017 roku, przy współpracy z agencją muzyczną Bonart Management, ukaże się jej debiutancki album pt. “błogo”. Jest to wyjątkowa opowieść zawarta w 11 piosenkach, w której możemy usłyszeć elektryzujący głos Agnieszki, malownicze aranżacje i podkreślające przekaz, niebanalne teksty. Artystka zaprasza słuchacza w zupełnie inny świat.

 

Nagrania do “błogo” zostały zrealizowane na tzw. “setkę”, czyli wszyscy członkowie zespołu nagrywali w studiu jednocześnie. Zabieg ten pozwolił zachować pierwotny klimat i wyjątkową energię piosenek. Na krążku muzycznie udzielili znakomici muzycy: Paweł Tomaszewski (fortepian), Damian Kurasz (gitary), Wojciech Gąsior (bas), Szymon Madej (perkusja). Etnicznego charakteru nadali muzyczni goście: Kasia Gacek-Duda (piszczałki) oraz Sławek Berny (perkusjonalia). Za produkcję muzyczną odpowiedzialny jest Tomasz Kałwak.

 

Agnieszka o albumie:

 

„Album “błogo” powstawał na przestrzeni kilkunastu  lat. Jest to mój debiut wydawniczy, nie goniły mnie terminy, miałam  czas żeby dopracować wszystkie teksty i kompozycje, a potem wolnym tempem pracować przy aranżacjach  i towarzyszyć Tomkowi Kałwakowi przy procesie produkcji muzycznej. Mam  nadzieję, że udało się nam stworzyć świat, w którym treść piosenek idealnie uzupełnia się z muzyczna zawartością, tworząc spójną historię pełną świeżości, radości i światła. Piosenki mogą swobodnie funkcjonować osobno, jeśli jednak zestawi się je w odpowiedniej kolejności tworzą jedną błogo historię. Mam ogromny szacunek do Odbiorców,  zależało mi na tym żeby osoby, które zdecydują się na zakup wersji analogowej, dostały ją w dopracowanym, wyjątkowym opakowaniu. Nie zastanawiając się długo zaprosiłam do współpracy graficzki Magdę Grabowska- Wacławek (Grabovska) oraz Emilię Pyzę. Grabovska moje dźwięki zamieniła w ilustracje, które towarzyszą tekstom zamieszczonym w specjalnym błogo błogo dzienniku dołączonym do pudełka z płytą.”

 

 

Niech nazwa “błogo” Cię nie zmyli, utwory zawarte na płycie to nie tylko subtelne brzmienia. Do tej pory ukazały się trzy single artystki, “Miłość”, „Wolnym Tempem” i „To drzewo”. Twórcami obrazów do piosenek są Mateusz Miszczyński i Marcin Jończyk, zgrany duet reżysersko – operatorski.

 

Posłuchaj ‚Wolnym Tempem’:

https://www.youtube.com/watch?v=TM5fp9jZQZQ

 

Posłuchaj ‚Miłość’:

https://www.youtube.com/watch?v=TM5fp9jZQZQ

 

Posłuchaj ‚To drzewo’:

https://youtu.be/vwlNoDVhNUg