PRO8L3M przedstawia debiutancki Album
Foto:mat. prasowe

PRO8L3M przedstawia debiutancki Album

“Uważaj o czym marzysz, bo może nie starczyć siły“ to słowa, które kończą debiutancki album duetu PRO8L3M. Płyta „PRO8L3M” właśnie trafiła do oficjalnej dystrybucji – dostępna jest salonach sieci Empik, na Empik.com, Pro8l3m.pl, Prosto.pl, oraz na na platformach digital i streamingowych: iTunesSpotifyTidalGoogle Play oraz Deezer.

pro8l3m 6

Po trzech latach obecności na scenie, PRO8L3M przedstawia swój wyczekiwany debiutancki album. Dwanaście utworów tworzy spójną narrację – barwną i zaskakującą, niczym najśmielsze scenariusze podróż w czasie. Historie Oskara opowiedziane z właściwą mu finezją, dopełnia nowoczesne, brudne brzmienie muzyki Steeza, producenta albumu, odwołujące się do estetyki rodem z filmów sci-fi lat 80.

pro8l3m 1

pro8l3m 2

pro8l3m 3

Kup płytę tutaj

Zobacz klip „2040”

Zobacz klip „Molly”

Źródło: materiały prasowe

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: