Idealny czas aby po pierwszych tygodniach szkoły odpocząć przy dźwiękach muzyki jaką lubicie, a studentów zapraszamy do świętowania niestety kończących się już wakacji. Koncert nie jest jedynie wydarzeniem muzycznym, główną ideą wydarzenia jest stworzenie płyt audio i video dla zespołów, które w Legnicy cieszą się największym zainteresowaniem. Z naszej strony jest to również podziękowanie za współpracę przy wcześniejszych projektach.
Gwarantujemy świetnie spędzony czasz przyjaciółmi i niepowtarzalną atmosferę.

Zagrają dla Was:
OveRange
Bracia Wright
Bartek Rzepka
Anscario
The Tiles
Epicentrum
Realizacja tak dużego projektu dla Legnica Aktywnie i Kreatywnie, jest możliwa dzięki zaangażowaniu i pasji ponad 40 osób. Szczególnie ważna jest współpraca z stowarzyszeniem filmowym Sproject, dzięki któremu powstanie rejestracja video. Dziękujemy również prezesowi Sproject Marcinowi Kallas, za pomoc w stworzeniu naszej strony www.laikart.pl . Kluczowym wsparciem technicznym przy projekcie jest także Legnickie Centrum Kultury i telewizja DAMI.
Dzięki zaangażowaniu wielu młodych aktywnych i kreatywnych ludzi, z różnymi talentami i pasjami, udało się stworzyć zupełnie niezależny, rejestrowany koncert „Live”. Zapraszajcie znajomych, udostępniajcie, przyjdźcie, zróbcie klimat i hałas. To jest tylko nasze – underground Legnica!!!

Do zobaczenia 25 września w klubie Spiżarnia!

Wejście, za okazaniem cegiełki (10pln)
Cegiełki są dostępne w Galerii Satyrykon (Rynek 36) i sklepie muzycznym IMM (Wrocławska 52)

PODZIEL SIĘ
Fotograf i meloman, fanatyk nietuzinkowych brzmień, poszukiwacz oryginalnych rozwiązań, zawsze chadzający własnymi ścieżkami. Z bardziej poważnych tematów - stypendysta Prezydenta Miasta Wałbrzycha w dziedzinie artystycznej w roku 2015, z zamiłowania dziennikarz muzyczny i zaciekły krytyk, a w dodatku zodiakalny wodnik :)