PRZYJDŹ DO EMPIKU I SPOTKAJ SIĘ Z ANIĄ DĄBROWSKĄ!
Foto:mat. prasowe

PRZYJDŹ DO EMPIKU I SPOTKAJ SIĘ Z ANIĄ DĄBROWSKĄ!

Mamy ogromną przyjemność poinformować i zaprosić na jedyne spotkanie autorskie z Anią Dąbrowską! Wszystkich fanów twórczości artystki zapraszamy w dniu premiery albumu „Dla naiwnych marzycieli”, czyli już 4 marca (piątek) do Empiku Junior. Spotkanie poprowadzi dziennikarz radiowej „Trójki” Piotr Stelmach. Startujemy punkt 18:00!

To niepowtarzalna okazja do zdobycia autografu na egzemplarzu nowego albumu Ani Dąbrowskiej! Dołącz do wydarzenia!

Jak śpiewa w jednej z nowych piosenek – nic nie musi. To raczej my musieliśmy czekać na nowy materiał Ani Dąbrowskiej, tym razem wyjątkowo długo. Artystka poświęciła się bowiem życiu rodzinnemu, ale też postanowiła przemeblować swoje zaplecze artystyczne: zmieniła management, skład zespołu, producenta i wreszcie na nowo wymyśliła swoją muzykę, pozostawiając na szczęście te elementy, które zawsze były nieodzownymi elementami jej stylu: pastelowe ciepło głosu, szlachetne melodie i szczyptę melancholii w tle.

Jeśli jeszcze nie zamówiliście nowego albumu Ani Dąbrowskiej możecie to zrobić już teraz!

Wersja podstawowa w NuPlays Polska: tutaj
Wersja podstawowa na iTunes: tutaj
Wersja DELUXE na empik.com: tutaj

Więcej o Ani Dąbrowskiej:
Oficjalna strona | Facebook | Instagram

Źródło: materiały prasowe

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: