Wybieram Kulture
Najnowsze wieści o polskiej muzyce!

Queen Symfonicznie w Operze Leśnej w Sopocie

Na początek wakacji projekt QUEEN SYMFONICZNIE zagra w Sopocie! Już 23 czerwca na scenie Opery Leśnej pojawi się blisko 30 artystów w przebojach Queen.  Początek koncertu o godzinie 20:00.

Niezwykłe koncerty łączące nieśmiertelną muzykę zespołu QUEEN z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu chóru i orkiestry Alla Vienna już od siedmiu lat zachwycają fanów twórczości legendarnej grupy. QUEEN SYMFONICZNIE to absolutny fenomen – zaplanowany pierwotnie jednorazowy występ przerodził się w wielką trasę koncertową w największych salach w kraju. Na blisko 200 dotychczasowych koncertach pojawiło się około 150000 widzów, a każdy występ fani Queen wypełniają do ostatniego miejsca. Muzycy Alla Vienna w mniejszym składzie wystąpili także na premierze filmu “Bohemian Rhapsody” w listopadzie 2018.

Projekt Queen Symfonicznie to dwugodzinny spektakl podzielony na dwie części, z najwspanialszymi kompozycjami Queen. Finał występu uświetnia także występ solisty – śpiewającego aktora – wcielającego się w rolę Freddiego Mercury’ego. Zespół wystąpi z najnowszym programem, do którego włączono m.in “One Vision”, “Another One Bites The Dust”, “Under Pressure” znane z wykonania z Dawidem Bowie oraz wyjątkową kompozycję “Barcelona”, którą Freddie Mercury nagrał wraz z hiszpańską śpiewaczką operową Montserrat Caballe. W drugiej części gościnnie wystąpi również gitarzysta solowy Darek Wawrzyniak. Kierownikiem artystycznych, liderem i twórcą projektu jest Jan Niedźwiecki.

Bilety w cenie od 59 zł dostępne w sieciach Interticket/Eventim/Kupbilecik/Empik/Media Markt/.

Więcej informacji, zdjęcia oraz filmy na stronie:
www.facebook.com/ProjektQueenSymfonicznie

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

%d bloggers like this: