RED HOT CHILI PEPPERS – „Go Robot”

RED HOT CHILI PEPPERS – „Go Robot”

RED HOT CHILI PEPPERS – „Go Robot”
Wokalista Red Hot Chili Peppers w negliżu 
Zobacz teledysk do piosenki „Go Robot”!
Kultowy film ery disco „Gorączka sobotniej nocy” z Johnem Travoltą w roli głównej, posłużył za inspirację do nowego teledysku grupy Red Hot Chili Peppers. Powstał do piosenki „Go Robot” z wydanego w czerwcu 2016 roku albumu „The Getaway”.W filmiku, za który reżysersko odpowiada Tota Lee (naprawdę Thoranna Sigurdardottir,islandzka aktorka, reżyserka i producentka), wokalista Papryczek, Anthony Kiedis, gra osobnika przypominającego robota, do tego bardzo skąpo ubranego. Do tego stopnia, że możemy podziwiać jego nagie pośladki.Teledysk do „Go Robot”, nakręcony w San Francisco, nie ma jednak charakteru skandalizującego, nie chodzi w nim o epatowanie nagością. Autorka stworzyła swoistą wariację na sceny z „Gorączki sobotniej nocy”, w których poruszane były kwestie dyskryminacji i rasizmu. Role w wideoklipie, do tego dość zabawne, mają także pozostali muzycy Red Hot Chili Peppers – Flea, Chad Smith i Josh Klinghoffer.

Efekt pracy Toty Lee znajduje się tutaj: https://wmg.lnk.to/rzyZb

Dodajmy, że w teledysku do „Go Robot” pojawia się także tancerka Stephanie Crousillat.Utwór „Go Robot” pochodzi z albumu „The Getaway”, który miał premierę 17 czerwca 2016 roku. Płyta dotarła do drugiej pozycji po obu stronach Atlantyku, a także w Niemczech. Wpięciu krajach album znalazł się na szczycie notowań, w tym w Austrii, Australii, Holandii.Muzycy pracowali nad piosenkami z Danger Mouse’em (m.in. The Black Keys, Gnarls Barkley,U2, Norah Jones), który odpowiada za produkcję oraz producentem Radiohead, Nigelem Godrichem, który całość zmiksował.Red Hot Chili Peppers sprzedali w ponad 30-letniej karierze przeszło 80 mln płyt na całym świecie. Sześciokrotnie grupę nagradzano Grammy. W 2012 roku Papryczki zostały wprowadzone do Rock And Roll Hall Of Fame.red hot chilli peppers TheGetaway_Cover-FINAL small
Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: