Ultimate magazine theme for WordPress.

Regina Brett spotkała się z polskimi czytelnikami

Dominika Janotta
0

Regina Brett – autorka bestsellerów „Bóg nigdy nie mruga” i „Jesteś cudem” – z okazji premiery jej najnowszej książki „Kochaj” spotykała się z czytelnikami od 7 do 13 listopada 2017 w 8 polskich miastach: Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Rzeszowie, Krakowie oraz Katowicach.

„Kochaj” to zbiór lekcji, które każdemu z nas pomogą pokochać swoich bliskich i ludzi wokół, ale przede wszystkim sprawią, że nauczymy się żyć w zgodzie z samym sobą.

Autorka na spotkaniach opowiadała o swojej najnowszej książce „Kochaj” oraz podzieliła się swoimi sposobami na szczęście. Następnie fani autorki mieli okazję do zadawania pytań. Ostatnią częścią spotkania była możliwość rozmowy z autorką, wspólnego zdjęcia i zdobycia autografu. Warto zaznaczyć, że autorka nikogo nie pominęła, czekała na każdą osobę, która chciała się z nią spotkać. W Katowicach ta część trwała 3 godziny.

Dodatkową atrakcją, którą przygotowało na Instagramie Wydawnictwo Insignis była zabawa w odnajdywaniu ukrytej książki z autografem Reginy Brett w miejscowości, którą odwiedziła.

Poprosiliśmy Reginę Brett o nagranie krótkich pozdrowień dla Wybieram Kulturę. Sprawdźcie sami jak wyszło.

 

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z spotkania w Katowicach.