Relacja: BOVSKA Żywiec Miejskie Granie na Placu Społecznym
Foto:Anna Słodkiewicz

Relacja: BOVSKA Żywiec Miejskie Granie na Placu Społecznym

Piątkowego (29.07) niezwykle ciepłego wieczora wybrałyśmy się z koleżanką na koncert niezwykłej i niepowtarzalnej artystki jaką jest BOVSKA. Koncert odbył się we Wrocławiu na Placu Społecznym w ramach cyklu Żywiec Miejskie Granie.

Podróżowałyśmy transportem publicznym dlatego nie obyło się bez „przygód” niezależnych od nas, ale udało się dotrzeć na czas. Na chwilę przed rozpoczęciem koncertu było jeszcze dość pusto, ale gdy po pierwszych kilku utworach odwróciłam głowę, Plac Społeczny był już wypełniony po brzegi.

Na spotkanie live z Bovską czekałam już dość długo, dlatego kiedy w końcu miałam taką możliwość bez zastanowienia pojechałam. W trakcie koncertu nie mogłam opanować emocji i miałam spory kłopot z robieniem zdjęć ;). Tak to już u mnie jest z bywaniem na koncertach artystów, których cenię za twórczość i osobowość, a do takich niewątpliwie należy Bovska.

Usłyszeliśmy całego „Kaktusa”. Z minuty na minutę atmosfera pod sceną nabierała rozpędu. Każdy utwór był nagradzany gromkimi brawami, jednak nie da się ukryć, że najżywszą reakcją publiczności cieszył się, doskonale już wszystkim znany, „Kaktus”. Nie obyło się również bez bisu. Magdzie na scenie towarzyszyli Jan Smoczyński oraz Paweł Dobrowolski. Występ był znakomity i dostarczył wielu wzruszeń, szybszego bicia serca oraz niezapomnianych emocji. Nie mogę się już doczekać kolejnej możliwości spotkania live … być może nawet w Wałbrzychu … Mam taką cichą nadzieję 😉

 

 

Baner w newsie 851×315
Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: