Relacja: GROMEE – Koncert Finałowy The World Games 2017 Wrocław One Year To Go

Relacja: GROMEE – Koncert Finałowy The World Games 2017 Wrocław One Year To Go

Mijający weekend upłynął nam pod znakiem spotkań live ze znakomitymi młodymi artystami, którzy pojawili się na polskim rynku muzycznym stosunkowo niedawno a już zdążyli zwrócić na siebie uwagę niebanalnym stylem.

W sobotę 30 lipca ponownie zagościliśmy we Wrocławiu gdzie odbywał się Koncert Finałowy na zakończenie imprezy One Year To Go – Przedsmak Wrocławskich Igrzysk. Była to zapowiedź przyszłorocznych The World Games 2017 – Wrocław, czyli Międzynarodowych Igrzysk Dyscyplin Nieolimpijskich, do których należą m.in. kajak polo, bule, kręgle, pływanie w płetwach, przeciąganie liny, sporty bilardowe, aerobik sportowy, akrobacje szybowcowe, sporty wrotkarskie, squash, unihokej czy wspinaczka sportowa.

Część muzyczną Finału otworzył występ GROMEE, który rozgrzał nas swoim DJ setem. Usłyszeliśmy m.in. remixy „Another Day In Paradise” Phil’a Collinsa, „Ready Or Not” The Fugees, „Fly Away” Lennego Kravitz’a czy „Get Lucky” Pharrell’a Williams’a. Najmilszym dla mnie (jako fanki Depeche Mode) akcentem, był krótki motyw z utworu „Enjoy The Silence”.

 

Baner w newsie 851×315
Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: