Relacja: Kortez – Koncert Finałowy The World Games 2017 Wrocław One Year To Go
Foto:Anna Słodkiewicz

Relacja: Kortez – Koncert Finałowy The World Games 2017 Wrocław One Year To Go

Gwiazdą sobotniego Koncertu Finałowego był nie kto inny jak Kortez, który wystąpił w towarzystwie zespołu.

Koncert rozpoczął się utworem „Pocztówka z kosmosu”, który od pierwszych słów razem z Kortezem zaśpiewała zgromadzona publiczność. Po takim wejściu można spodziewać się tylko mega koncertu i taki właśnie był.

Łukasz czarował swoim głosem a publiczność nie pozostawała dłużna i wyśpiewała niemal każdy utwór. Na zakończenie usłyszeliśmy „Uleciało”, po którym nastąpiło instrumentalne outro z mocnym akcentem na koniec.

Występy live Korteza niosą za sobą niezwykłe emocje wprowadzając w stan melancholii o czym do tej pory mogłam się przekonać jedynie oglądając telewizję. Tym razem doświadczyłam tego na własnej skórze.

Setlista:
Pocztówka z kosmosu
Wracaj do domu
Zostań
Co myślisz
Kominy
Ludzie z lodu
Bumerang
Z imbirem (Long Version)
Od dawna już wiem
Uleciało
Instrumentalne outro

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: