Relacja: Jawor Święto Chleba i Piernika 2016 dzień I

Relacja: Jawor Święto Chleba i Piernika 2016 dzień I

26 sierpnia na Jaworskim Rynku wystartowało coroczne Święto Chleba i Piernika.

Po raz pierwszy miałam okazję uczestniczyć w tej imprezie i podziwiać to malownicze miasteczko. Jawor posiada piękną i zadziwiającą architekturę, wśród której niewątpliwie wyróżnia się Kościół Pokoju należący do światowego dziedzictwa zabytków kultury UNESCO.

Pierwszego dnia Święta na uczestników czekały liczne atrakcje jak wybory Miss i Mistera Ziemi Jaworskiej, pokazy taneczne i akrobatyczne nie zabrakło również wesołego miasteczka. Jednak istotą całego przedsięwzięcia są stoiska wystawców prezentujących swoje wyroby.

Muzycznym akcentem kończącym pierwszy dzień Święta Chleba i Piernika był występ grupy LemOn. Na chwilę przed rozpoczęciem koncertu Jaworski Rynek był już wypełniony po brzegi. Podczas występu usłyszeliśmy między innymi „Napraw”, „Nice”, „Jutro”, „AKE”, „Będę z Tobą” oraz „Scarlet” na bis. Publiczność zaśpiewała największe przeboje zespołu razem z artystami.

 

Baner w newsie 851×315
Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: