23 Styczeń, 2017

  • Instagram
Relacja: XxanaxX – Koncert Finałowy The World Games 2017 Wrocław One Year To Go
Foto: Anna Słodkiewicz

Relacja: XxanaxX – Koncert Finałowy The World Games 2017 Wrocław One Year To Go

Po występie Gromee na scenie finałowego koncertu The World Games 2017 pojawił się duet XxanaxX, który wystąpił w powiększonym składzie. Do Klaudii Szafrańskiej i Michała Wasilewskiego dołączyli Gniewomir Tomczyk oraz Wojciech Baranowski.

Klaudia od samego początku wykazywała się dużą swobodą i charyzmą na scenie. Jej delikatny i ciepły wokal wywoływał uśmiech na twarzy. Usłyszeliśmy utwory z obu albumów jakie mają na swoim koncie tj. debiutanckiego „Triangles” oraz „FWRD”. W utworze „Blakk Blood” Klaudia zaśpiewała w duecie z Wojtkiem natomiast w „Give You The World” oraz „Nie znajdziesz mnie” usłyszeliśmy również Michała. Kilka refrenów zostało odśpiewanych przez zgromadzoną publiczność.

Ten występ naładował nas bardzo pozytywnymi emocjami i energią.

Setlista:
1. Sweetly Bitter
2. Leaves And Petals
3. Hurt Me
4. Pseudoephedrine
5. Meltdown
6. Kup Mi + Garden
7. Liquid Love
8. Blakk Blood
9. Story (akustyczny wstęp)
10. Nie znajdziesz mnie
BIS
11. Give U the world

 

Baner w newsie 851×315
Baner w newsie 851×315
Baner w newsie 851×315

Autor:

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnie

Napisz Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.