Rick Astley „50”
Foto:mat. prasowe

Rick Astley „50”

W lutym 2016 roku Rick Astley, jeden z najpopularniejszych piosenkarzy na świecie la 80., skończył 50 lat. Artysta, który zaczął karierę w 1985 roku, czyli jako 15-latek, uczcił piękny jubileusz nową studyjną płytą o wszystko mówiącym tytule „50”.

Album promowała wspaniała piosenka „Keep Singing”, która tuż po premierze znalazła się wysoko w notowaniu serwisu iTunes. Nakręcony do niej podczas koncertu wokalisty czarno-biały teledysk można obejrzeć tutaj:

Ta piosenka była przełomem, jeśli chodzi o nagranie płyty. Wszedłem do studia, zacząłem pracować nad nową muzyką, a moi przyjaciele i współpracownicy mówili mi, że to, co tworzę, jest naprawdę dobre. Zdecydowałem się więc na zarejestrowane albumu – opowiada o genezie powstania „50” Rick Astley.

Jako druga płytę Anglika promowała piosenka „Angels On My Side”, która jest dostępna pod tym adresem.

Poprzednie wydawnictwo Anglika, to „Portrait” z 2005 roku. Rick ma na koncie ponad 40 mln sprzedanych płyt, BRIT Award i nominację do Grammy. Jego największy hit to „Never Gonna Give You Up” z 1987 roku.

Rick_Astley_50

Tracklista:
1. „Keep Singing”
2. „Angels On My Side”
3. „Wish Away”
4. „This Old House”
5. „Pieces”
6. „God Says”
7. „I Like The Sun”
8. „Somebody Loves Me”
9. „Let It Rain”
10. „Pray With Me”
11. „Coming Home Tonight”
12. „Let It Be Tonight”

Źródło: materiały prasowe

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: