Riders premiera nowej płyty – koncert w A’propos

Riders premiera nowej płyty – koncert w A’propos

Klub A’propos zaprasza 7 maja 2016 godz. 20:00 na koncert zespołu RIDERS promujący nową płytę.

7.05 Riders

Pianistka o wyjątkowo brzmiącym głosie i intuicyjnym sposobie śpiewania… Mocna gitara z rockowym i bluesowym zacięciem… Legenda polskiego basu… Solidny, wrażliwy bęben…… I wszystko to ujęte w jednym słowie… RIDERS… Rock, blues, piosenka, tradycja, wrażliwość, siła, rock’n’roll… Jeśli którekolwiek z tych słów jest bliskie Twojemu sercu, powinieneś koniecznie zobaczyć koncert i posłuchać świeżej premierowej płyty…

Riders to:
Ola Łysiak-Łabecka – wokal;
Grzesiek Kuks – gitara;
Mietek Jurecki – gitara basowa;
Wiechu Szczyrba – perkusja.

Jako support zagra Clockmaid – młody warszawski zespół, który pisze o sobie tak: W wieku hipokryzji, kiedy to retro konkuruje z modernizmem pielęgnujemy w sobie inność, subtelnie maskując współczesne „wartości”. Robimy swoje, nie poddając się monotonności. Kim jesteśmy?

Bilety: 30 zł przedsprzedaż, 40 zł w dniu koncertu

Więcej na: www.aproposclub.pl

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: