ROBBIE WILLIAMS i Polka w jego najnowszym w teledysku „Party Like A Russian” !

ROBBIE WILLIAMS i Polka w jego najnowszym w teledysku „Party Like A Russian” !

image002To jeden z najgłośniejszych comebacków tego roku – nowa płyta Robbiego Williamsa „The Heavy Entertainment Show” trafi do sprzedaży już za niecały miesiąc. Elektryzującą informacją jest fakt, że Robbie po prawie 10 latach wrócił do współpracy z autorem swoich największych hitów – Guyem Chambersem (m.in. „Angels”, „Feel”, „Rock DJ”, „Let Me Entertain You”). Efektem ich współpracy są już pierwsze ujawnione piosenki – tytułowa (zobacz ZAPOWIEDŹ płyty z tym utworem) i oficjalny singiel promujący to wydawnictwo:„Party Like A Russian” na podstawie motywu z baletu „Romeo i Julia” Siergieja Prokofiewa.  Na płycie znalazły się też kolaboracje z Edem Sheeranem, Rufusem Wainwrightem, Brandonem Flowersem (The Killers) i Stuartem Price.

Okazuje się, że we wspomnianym klipie do „Party Like A Russian” jedną z tancerek Robbiego jest Kamila Zalewska, pochodząca ze Słupska. Na co dzień mieszka w Londynie a w teledysku możemy zobaczyć ją w ślubnej sukni u boku Williamsa – wraz z 14 innym dziewczynami ale to tylko ona w najważniejszej scenie pokazuje złoty… język.

„The Heavy Entertainment Show” ukazuje się 4 listopada na płycie CD, CD Deluxe (5 dodatkowych utworów) a także w wersji cyfrowej (pobierz z iTunes już teraz).  

Baner w newsie 851×315

Ostatnio dodane: