Z nowej płyty Robbiego Williamsa znamy już utwór tytułowy – teraz czas na piosenkę przeznaczoną do promocji radiowej: „Party Like A Russian”, do której właśnie ujawniono teledysk (zobacz TUTAJ!). W klipie widzimy Robbiego w roli rosyjskiego oligarchy, bawiącego się w swojej wartej miliony dolarów rezydencji. Otacza go trupa tancerek – jak w przypadku tego artysty – zachowujących się oczywiście w dużym z przymrużeniem oka.

Robbie o singlu: “Częścią bycia Brytyjczykiem jest przekonanie, że potrafimy się bawić lepiej niż wszyscy inni. Okazuje się, że wszystkie narody tak myślą o sobie. Ale nikt nie imprezuje jak Rosjanie (sorry S Club 7)”!

Nowa płyta Robbiego Williamsa “The Heavy Entertainment Show” ukaże się 4.11.!

still-3

still-1

robbie-williams-hes-standard-album-cover-new

PODZIEL SIĘ
Niepoprawna romantyczka, trochę sentymentalna, z duszą wrażliwą na muzykę. To właśnie ona stanowi nieodzowny element jej życia. Uwielbia się w nią zagłębiać, by odkrywać pokłady zupełnie nowych i niebanalnych brzmień. Poza tym typowa marzycielka, nieustannie poszukująca siebie. Do życia podchodzi jednak z rozwagą oraz nutką dystansu. Choć realistycznie, to mimo wszystko pozytywnie i kreatywnie patrzy na świat. Przede wszystkim bywa uparta. Jeśli już coś postanowi, to konsekwentnie dąży do celu. Oprócz zamiłowania do muzyki jej pasją są również książki. Najchętniej wczytuje się w literaturę piękną, książki pisane przez życie, czyli w prawdziwe, poruszające historie zwykłych ludzi, a także w te z domieszką grozy i nutką zagadkowości - thrillery psychologiczne. Wieczorową porą niekiedy lubi sobie pobiegać, rozładowując przy tym napięcie emocjonalne skumulowane w ciągu całego dnia.