Ultimate magazine theme for WordPress.

Rok 2017 w Kayaxie2 min read

0
Koniec roku to czas podsumowań. My również postanowiliśmy zrobić małe zestawienie tego, co się u nas w 2017 roku działo 🙂

2017 rok był dla nas bardzo pracowity. Poniżej kilka wybranych wydarzeń.

Wydaliśmy 10 płyt i 38 singli, których możecie posłuchać TUTAJ  – wśród nich są takie przeboje jak „Po co” Kayah (ponad 13 mln odsłon na YouTube!) „Polsko” Krzysztofa Zalewskiego„Podatek od miłości” duetu Kayah i Grzegorz Hyży, „gdzie Jesteś, gdzie Jestem?” zespołu HEY. 

Do grona naszych Artystów w tym roku dołączyli:  Paulina PrzybyszDaria ZawiałowJulia WieniawaBarbara WrońskaMery SpolskyBisz/Radex.

Zrobiliśmy pierwszą w Polsce live sesję z YouTube Space w Berlinie – na żywo zagrali tam Smolik//KevFox. Materiał ten możecie oglądać także w wersji 360 stopni.

Urszula Dudziak otrzymała Złotego Fryderyka oraz została youtuberką i ma swój kanał na YT 🙂

Jeżeli już o Fryderykach mowa, to przypomnijmy, że Brodka dostała statuetkę w kategorii „Najlepsza Płyta Roku, Muzyka Alternatywna” za album „Clashes”.

https://www.youtube.com/channel/UCPtnPX6lH3I5REqPb028oVQ

Zespół HEY w tym roku obchodził swoje 25lecie – z tej okazji ukazała się płyta CDN oraz grupa zagrała trasę koncertową w największych halach w kraju. Łącznie występy te zobaczyło ponad 55 tyś osób. Koncertami HEY pożegnał się z fanami i ogłosił przerwę w działalności.

2017 to również wielki koncertowy powrót projektu Kayah i Bregović – którzy po 17 latach zagrali 8 koncertów.

Oprócz tego, zorganizowaliśmy ponad 600 koncertów naszych Artystów!

Początek 2018 roku będzie dla nas również bardzo intensywny, szykujemy kolejne wydawnicze nowości – będzie to druga płyta zespołu Bownik, album „Zalewski śpiewa Niemena” i pierwszy solowy albumBarbary Wrońskiej.

Bądźcie z nami również w 2018 roku przygotowujemy wiele ciekawych projektów!

Kayax:
Facebook: www.facebook.com/kayaxmusic
Instagram: www.instagram.com/kayax_music