25 Październik, 2016

  • Instagram
ROSANNA – ZOBACZ NOWY KLIP MICHAŁA SZPAKA

ROSANNA – ZOBACZ NOWY KLIP MICHAŁA SZPAKA

MICHAŁ SZPAK NA SCENIE I ZA KULISAMI – ZOBACZ NOWY TELEDYSK!

 michal-szpak_rosanna

Michał Szpak ciągle triumfuje, a lista sukcesów stale się wydłuża: występ na Eurowizji, 1 miejsca na OLiS, status Złotej Płyty… Mimo to wokalista nie zwalnia tempa i prezentuje kolejny klip!

 

„Rosanna” to kolejny anglojęzyczny singiel Michała Szpaka. Do utworu powstał właśnie, długo wyczekiwany przez fanów teledysk, w którym można podejrzeć wokalistę nie tylko na scenie ale również za kulisami. Kamera przez wiele tygodni towarzyszyła artyście, aby z zarejestrowanego materiału powstał swego rodzaju mini film ukazujący życie w trasie wokalisty. Utwór „Rosanna” pochodzi z albumu „Byle być sobą”, który ukazał się w listopadzie 2015 roku.

 Ten młody, charyzmatyczny artysta, posiadający jeden z najlepszych głosów w Polsce już od kilku lat zachwyca nas swoimi występami na żywo. Podczas Konkursu Piosenki Eurowizji 2016 przekonała się o tym ponownie nie tylko cała Polska, ale również cała Europa! Michał Szpak rewelacyjnie wykonał utwór „Color of your life”, zajmujący tym samym 8. miejsce w finale i 3. miejsce w głosowaniu widzów. Podczas koncertu „Złote Opole” otrzymał Grand Prix. Płyta „Byle być sobą” trafiła na pierwsze miejsce OLiS i stale utrzymuje się w czołówce listy najlepiej sprzedających się albumów w Polsce. Krążek zyskał już status Złotej Płyty a singiel „Color Of Your Life” pokrył się podwójną platyną.

Jeśli jeszcze nie macie ostatniego albumu Michała Szpaka na swoich półkach możecie kupić go TUTAJ!

FB: https://www.facebook.com/szpakmichal/?fref=ts

www: http://michalszpak.pl/

Insta: https://www.instagram.com/michal_szpakofficial/?hl=pl

Baner w newsie 851×315
Baner w newsie 851×315

About The Author

Uczeń Technikum na kierunku Procesy Graficzne. Pozytywny, nie zna słowa nuda, obecny na każdej imprezie w okolicy jak i na większych festiwalach w Kraju. Uwielbia wolne chwile spędzać pod sceną, robiąc zdjęcia. Uwielbia malarstwo oraz podróżowanie. Zawzięty w dążeniu do celów życiowych, nie zna słowa nie możliwe.

Related posts