Roztańczona Imani Williams udowadnia, że do dobrej zabawy nie potrzeba $$$!
Foto:mat. prasowe

Roztańczona Imani Williams udowadnia, że do dobrej zabawy nie potrzeba $$$!

Roztańczona Imani Williams udowadnia, że do dobrej zabawy nie potrzeba $$$! Zobacz teledysk do debiutanckiego singla!

Imani Willams image001

Wszyscy poznaliśmy niezwykły głos Imani Williams, gdy gościnnie zaśpiewała w mega hicie Sigala – „Say You Do”. Ta nastoletnia Brytyjka swoje pierwsze piosenki napisała mając zaledwie 10 lat. Muzykę pop ma we krwi. Już porównuje się ją do Ariany Grande czy Rihanny. Teraz nadeszła pora na solowy debiut singlowy!

„Don’t Need No Money” to typowo taneczny utwór, który w połączeniu z charakterystycznym wokalem Imani typowany jest na przebój tegorocznych wakacji. Wiadomo nie od dziś, że do dobrej zabawy nie potrzeba pieniędzy… wystarczy dobre towarzystwo! Kilka dni temu miała miejsce premiera oficjalnego teledysku – TUTAJ! Gościnnie w utworze udzielają się Sigala oraz Blonde.

Piosenka jest już dostępna w serwisach cyfrowych TUTAJ.

***

Więcej informacji o Imani Williams:
Facebook |Twitter | Instagram

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: