Festiwal Piosenki Przedszkolnej w Starej Kopalni!
Foto:mat. prasowe

Festiwal Piosenki Przedszkolnej w Starej Kopalni!

festiwal piosenki przedszkolnej plakat smallWałbrzyski Ośrodek Kultury zaprasza wszystkie dzieci do udziału w Festiwalu Piosenki Przedszkolnej. Już 16 kwietnia 2016 roku w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury na terenie Starej Kopalni odbędzie się wielki koncert! Jeśli marzysz, by zaśpiewać na dużej scenie przed publicznością – czekamy właśnie na Ciebie!

Celem przeglądu jest rozwijanie wrażliwości dzieci poprzez bezpośredni kontakt z muzyką, umożliwienie wymiany doświadczeń muzycznych oraz propagowanie kultury muzycznej wśród najmłodszych.

Każdemu uczestnikowi wręczymy upominek, a spośród najlepszych wokalistów zostanie wyłonionych trzech równorzędnych laureatów festiwalu.

Zgłoszenia należy dostarczyć do 6 kwietnia mailem na adres: karabola@wok.walbrzych.pl lub osobiście: WOK na terenie Starej Kopalni, ul. Wysockiego 29. Karta zgłoszenia i regulamin przeglądu dostępny na stronie www.wok.walbrzych.pl

Zapamiętajcie! Bawimy się 16 kwietnia, godz. 11.00 w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury na terenie Starej Kopalni.

WOK oficjalna strona
WOK na facebooku
Stara Kopalnia oficjalna strona
Stara Kopalnia na facebooku

Źródło: materiały prasowe

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: