28 Październik, 2016

  • Instagram
Scena prawie gotowa jutro pierwsze próby. Sylwester we Wrocławiu

Scena prawie gotowa jutro pierwsze próby. Sylwester we Wrocławiu

„Prace przy budowie sceny rozpoczęliśmy przed świętami, przez całe święta była już gotowa, a po świętach rozpoczęliśmy montaż wszystkich elementów dekoracyjnych, światła i nagłośnienia. Scena w tym roku jest chyba jedną z największych, jest wysoka na 16 metrów i szeroka na 56 metrów i składa się z kilkunastu tysięcy elementów, w całości waży ponad 100 ton” zdradziła nam w rozmowie Małgorzata Wojciechowska z Biura Promocji Miasta Wrocław 

Pierwsze bukowania zespołów miały miejsce na początku sierpnia. Obrazowo do dzisiaj wydaliśmy około ponad 1300 identyfikatorów dla osób, które pracują, współpracują a także są na scenie –  powiedziała Katarzyna Kozłowska producentka koncertu

zz zzz zzzzWe wtorek od godziny 9 do 10.30, na scenie pojawią się członkowie zespołów tanecznych. Będą oni oglądać miejsce, w którym wystąpią – sprawdzą wymiary sceny oraz ilość miejsca na zapleczu. To dla nich czas, by wprowadzić niezbędne poprawki np. w choreografii. Około godz. 16 rozpoczną się próby nagłośnienia, które potrwają do 22. W środę swoje próby mają zaplanowani muzycy. To świetna szansa na zobaczenie ich z bliska – podczas prób można podejść niemal pod samą scenę.
O godz. 10 na scenie pojawi się Varius Manx, o 12 – Ira, a o 13 – Lady Pank. Andrzej Piaseczny zaplanował próbę na godz. 16, a zespół Hey – na 20.20. W godzinach popołudniowych będzie miał też próbę Dawid Podsiadło. Niektórzy wykonawcy, np. Ewa Farna i Feel mają zaplanowaną próbę jeszcze 31 – tuż przed próbą generalną. Próba generalna z udziałem wszystkich artystów zaczyna się w czwartek o godzinie 13. Teren imprezy zostanie otwarty w czwartek o godz. 18.30. Sylwester z Dwójką zaczyna się o godz. 20.00.

zdjęcia dzięki uprzejmości Wroclaw [Wroclove]

Baner w newsie 851×315
Baner w newsie 851×315

Autor:

Uczeń Technikum na kierunku Procesy Graficzne. Pozytywny, nie zna słowa nuda, obecny na każdej imprezie w okolicy jak i na większych festiwalach w Kraju. Uwielbia wolne chwile spędzać pod sceną, robiąc zdjęcia. Uwielbia malarstwo oraz podróżowanie. Zawzięty w dążeniu do celów życiowych, nie zna słowa nie możliwe.

Ostatnie

Napisz Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.