Scena prawie gotowa jutro pierwsze próby. Sylwester we Wrocławiu

Scena prawie gotowa jutro pierwsze próby. Sylwester we Wrocławiu

„Prace przy budowie sceny rozpoczęliśmy przed świętami, przez całe święta była już gotowa, a po świętach rozpoczęliśmy montaż wszystkich elementów dekoracyjnych, światła i nagłośnienia. Scena w tym roku jest chyba jedną z największych, jest wysoka na 16 metrów i szeroka na 56 metrów i składa się z kilkunastu tysięcy elementów, w całości waży ponad 100 ton” zdradziła nam w rozmowie Małgorzata Wojciechowska z Biura Promocji Miasta Wrocław 

Pierwsze bukowania zespołów miały miejsce na początku sierpnia. Obrazowo do dzisiaj wydaliśmy około ponad 1300 identyfikatorów dla osób, które pracują, współpracują a także są na scenie –  powiedziała Katarzyna Kozłowska producentka koncertu

zz zzz zzzzWe wtorek od godziny 9 do 10.30, na scenie pojawią się członkowie zespołów tanecznych. Będą oni oglądać miejsce, w którym wystąpią – sprawdzą wymiary sceny oraz ilość miejsca na zapleczu. To dla nich czas, by wprowadzić niezbędne poprawki np. w choreografii. Około godz. 16 rozpoczną się próby nagłośnienia, które potrwają do 22. W środę swoje próby mają zaplanowani muzycy. To świetna szansa na zobaczenie ich z bliska – podczas prób można podejść niemal pod samą scenę.
O godz. 10 na scenie pojawi się Varius Manx, o 12 – Ira, a o 13 – Lady Pank. Andrzej Piaseczny zaplanował próbę na godz. 16, a zespół Hey – na 20.20. W godzinach popołudniowych będzie miał też próbę Dawid Podsiadło. Niektórzy wykonawcy, np. Ewa Farna i Feel mają zaplanowaną próbę jeszcze 31 – tuż przed próbą generalną. Próba generalna z udziałem wszystkich artystów zaczyna się w czwartek o godzinie 13. Teren imprezy zostanie otwarty w czwartek o godz. 18.30. Sylwester z Dwójką zaczyna się o godz. 20.00.

zdjęcia dzięki uprzejmości Wroclaw [Wroclove]

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: