Selah Sue zagra na 3-majówce we Wrocławiu!
Photo Credit To www.3-majowka.pl

Selah Sue zagra na 3-majówce we Wrocławiu!

selah sueUwielbiana przez polską publiczność belgijska wokalistka SELAH SUE zamyka gwiazdorską obsadę 3-Majówki 2016 we Wrocławiu!

Festiwal 3-Majówka wyrósł na jedną z najważniejszych imprez muzycznych w kraju – w tym roku potrwa aż trzy dni i połączy się z kultowym już Gitarowym Rekordem Guinnessa. Udział grającej na gitarze Selah Sue, uważanej za jedno z największych objawień muzyki soulowej XXI wieku, która wystąpi 2 maja, doskonale połączy obie te imprezy!

W długi majowy weekend warto odwiedzić Europejską Stolicą Kultury, którą w tym roku jest Wrocław.

Selah Sue, naprawdę nazywa się Sanne Putseys i uznawana jest za europejską następczynię Erykah Badu i Lauryn Hill. Obdarzona nietuzinkową urodą młoda Belgijka jest sensacją na rynku muzycznym ostatnich lat. Wydana w 2011 roku debiutancka płyta zatytułowana po prostu „Selah Sue” odniosła oszałamiający sukces. Rewelacyjne single „This World” oraz „Raggamuffin” podbiły europejskie listy przebojów. Proponowana przez nią mieszanka najlepszej jakości soulu, funku, reggae, rocka, hip-hopu i popu zachwyciła samego Prince’a. Oczarowany jej talentem Książę zaproponował Selah towarzyszenie mu podczas koncertu w Antwerpii. W studiu przy pracy nad debiutancką płytą towarzyszyły jej największe gwiazdy muzyki soul, m.in. Nneka, a produkcyjnie wspomogła ją Me’shell Ndegeocello. Większość piosenek Selah napisała sama. Krytycy muzyczni uznali, że Janelle Monae i M.I.A. rośnie groźna konkurentka, której muzyczne horyzonty nie mają żadnych ograniczeń. Pod koniec października 2012 roku Sue zagrała podczas ceremonii ślubu pary królewskiej w Luksemburgu!

30 marca 2015 roku ukazał się drugi album Selah Sue – „Reason”. Oszałamiająca mieszanka popu i soulu z brzmieniami triphopu, electro i house (jednym z producentów „Reason” był Hudson Mohawke) i znakomite kompozycje udowodniły, że sukces Belgijki był absolutnie nieprzypadkowy. Kiedy cztery lata temu Selah Sue występowała we Wrocławiu po raz pierwszy w ramach cyklu City Sounds, była nadzieją europejskiej sceny soulowej. Teraz jest zdecydowanie nadzieją spełnioną.

Selah Sue w sieci:
Oficjalna strona | Facebook | Twitter | Soundcloud | Spotify | Deezer | YouTube

Bilety

88,00 zł – karnet dwudniowy (2-3.05)
120,00 zł – karnet trzydniowy (1-3.05) *
60,00 zł – bilet jednodniowy (2.05 lub 3.05)
32,00 zł – dopłata do karnetu trzydniowego

*Karnet trzydniowy uprawnia do wstępu na koncerty w ramach Gitarowego Rekordu Guinnessa

POWYŻSZE CENY OBOWIĄZUJĄ DO KOŃCA MARCA 2016!

Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl,www.eventim.pl – rezerwacje: bilety@o2.pl

Spis punktów sprzedaży w swoim mieście znajdziesz na stronach dystrybutorów: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl i www.eventim.pl.

We Wrocławiu bilety kolekcjonerskie można również nabyć w klubach: Stary Klasztor, ul. Purkyniego 1, Alive, ul. Kolejowa 12

Więcej informacji na: www.3-majowka.pl

Baner w newsie 851×315
Baner w newsie 851×315

About The Author

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery z aparatem i słuchawkami na uszach.

Related posts

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.