Shaggy może być z siebie dumny – ten wokalista będący muzyczną ikoną lat 90-tych nie stracił smykałki do robienia hitów – w ub. roku zasłuchiwaliśmy się w jego przeboju „Habibi (I Need Your Love)” a w ostatnich tygodniach remix „I’m Not Rich” The King’s Son z jego udziałem był najczęściej odtwarzanym utworem w polskich stacjach radiowych.

Teraz Shaggy idzie za ciosem i łączy swoje siły z innym współczesnym hit-makerem – Pitbullem. Efektem ich współpracy jest numer „Only Love (Luca Schrenier Island House Mix)”, do którego oficjalny teledysk już teraz można obejrzeć :

Jeżeli dodać, że brzmią w nim klawisze rodem z największych przebojów Kygo, to można mieć wręcz gwarancję, że od tego numeru nie uwolnimy się przez najbliższe miesiące!

PODZIEL SIĘ
Fotograf i meloman, fanatyk nietuzinkowych brzmień, poszukiwacz oryginalnych rozwiązań, zawsze chadzający własnymi ścieżkami. Z bardziej poważnych tematów - stypendysta Prezydenta Miasta Wałbrzycha w dziedzinie artystycznej w roku 2015, z zamiłowania dziennikarz muzyczny i zaciekły krytyk, a w dodatku zodiakalny wodnik :)