SILENTlive poszukują perkusisty
Foto:Krzysztof Trefon

SILENTlive poszukują perkusisty

Wałbrzyski zespół SILENTlive opublikował dzisiaj na swoim profilu facebook poniższą informację:

„Po blisko 3 miesiącach witamy Was ponownie. Informujemy, że SILENTlive działa dalej. Odpoczywaliśmy, pozwalając sobie odetchnąć od tego, co robimy od ponad 8 lat. Możemy poinformować, że mamy wstępny materiał na drugi album, jednak dopóki nie znajdziemy perkusisty, który zasili na stałe nasze szeregi, nowe utwory pozostaną w fazie projektów, a my występować będziemy akustycznie, czym szczególnie zaskoczymy słuchaczy, którzy są z nami od początku istnienia SL.

Jeżeli znacie kogoś, kto siedzi za perkusją i kogo nasza twórczość będzie w pełni satysfakcjonować albo też jesteś perkusistą (-stką) i odnalazłbyś (-lazłabyś) się w naszej twórczości, zapraszamy do kontaktu oraz na próbę wstępną, podczas której wspólnie zagramy jeden z naszych kawałków. Nie ważne w jakim jesteś wieku, ważne, abyś miał (-a) ustabilizowaną sytuację życiową, był (-a) w stanie odwiedzać salę prób przynajmniej raz w tygodniu i miał (-a) motywację do wytężonej wieloletniej pracy. Ci, dla których miałaby to być chwilowa przygoda oraz Ci którzy dużo obiecują, a mało robią, zgłaszać się nie muszą. Dysponujemy własną salą prób oraz backlinem, niestety za wyjątkiem garów. Jeżeli chcesz zagrać z nami na takiej scenie, zgłoś się…

Przyjaciele, znajomi, fani oraz wszyscy słuchacze. Prosimy Was o pomoc w udostępnianiu informacji, gdyż im szybciej znajdziemy perkusistę, tym szybciej zobaczycie nas w pełnej koncertowej setliście.

Materiały audio oraz video dostępne są poprzez naszą oficjalną stronę internetową: www.silentlive.pl

Na wszelkie pytania odpowiemy na:
facebook – www.facebook.com/silentlivepl
mail – freshmart@wp.pl
telefon – 669-931-550

Pozdrawiamy i do zobaczenia na koncertach
ekipa SILENTlive”

silentlive

***

Nasza redakcja przyłącza się do poszukiwań perkusisty, tak więc apelujemy udostępniajcie info gdzie tylko się da 😉

 

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: