Serdecznie zapraszamy już w ten piątek 07.10 na występ SILENTlive, który odbędzie się w wałbrzyskim ”Pod pretekstem” Art Cafe. Będzie to pierwszy, pełny koncert z wykorzystaniem gitary akustycznej. Zagrany on zostanie w ramach wydarzenia zorganizowanego z okazji 5 urodzin tego lokalu.

Z tej właśnie okazji ArtCafe przygotowało dwudniowy urodzinowy program, na który organizatorzy mają przyjemność i zaszczyt zaprosić:
06.10 godzina 18.00 (czwartek)
Wernisaż wystawy fotografii Waldemara Kałasznikowa oraz Alojzego Ziółkowskiego PORTFOLIO
07.10 godzina 18.00 (piątek)
Uroczyste obchody 5 lecia PRETEKSTU
godzina 19.00 koncert zespołu SILENTlive

Źródło: wydarzenie utworzone na Facebooku

https://www.facebook.com/Pod-pretekstem-art-cafe-186714238071792/?fref=ts

SILENTlive zamieścił na swojej stronie internetowej Silentlive.pl informacje co do przebiegu koncertu:

„Podczas imprezy obowiązywać będą miejsca stojące. Maksymalnie do lokalu wejdzie około 60 osób. Otwarty oczywiście na zewnątrz zostanie ogródek piwny, w którym zmęczeni będą mogli usiąść i posilić się kawą, herbatą, czy też piwem. Byle by tylko w takim przypadku pogoda dopisała.

A co w repertuarze? Zaskoczymy Was i zaprezentujemy swoje pierwsze utwory, których nie gramy obecnie podczas rockowych koncertów. Ponad 20 kawałków, w tym m.in. „Ostatnie śniadanie”. Dla naszych pierwszych fanów, jeszcze z czasów studiów, powinno to być mega miłe zaskoczenie”.

Zapowiada się niezwykle wyjątkowy koncert, więc nie może Was tam zabraknąć! Wstęp wolny, dlatego liczymy na Waszą obecność!

https://www.youtube.com/watch?v=HOCPgqZ2LS0

Silentlive na FACEBOOKU

”Pod pretekstem” Art Cafe na FACEBOOKU

art

PODZIEL SIĘ
Niepoprawna romantyczka, trochę sentymentalna, z duszą wrażliwą na muzykę. To właśnie ona stanowi nieodzowny element jej życia. Uwielbia się w nią zagłębiać, by odkrywać pokłady zupełnie nowych i niebanalnych brzmień. Poza tym typowa marzycielka, nieustannie poszukująca siebie. Do życia podchodzi jednak z rozwagą oraz nutką dystansu. Choć realistycznie, to mimo wszystko pozytywnie i kreatywnie patrzy na świat. Przede wszystkim bywa uparta. Jeśli już coś postanowi, to konsekwentnie dąży do celu. Oprócz zamiłowania do muzyki jej pasją są również książki. Najchętniej wczytuje się w literaturę piękną, książki pisane przez życie, czyli w prawdziwe, poruszające historie zwykłych ludzi, a także w te z domieszką grozy i nutką zagadkowości - thrillery psychologiczne. Wieczorową porą niekiedy lubi sobie pobiegać, rozładowując przy tym napięcie emocjonalne skumulowane w ciągu całego dnia.