Siostry Krewella powracają z nowym singlem ‚Beggars’!
Foto:mat. prasowe

Siostry Krewella powracają z nowym singlem ‚Beggars’!

Elektro-popowy duet Krewella, który tworzą siostry Jahan i Yasmine, zapowiedział premierę EP-ki „Ammunition”. Mini-album trafi do sprzedaży cyfrowej w maju, a promuje go opublikowany utwór „Beggars”, wyprodukowany przez Diskord, łączy hard rockowe brzemiennie z dubstepem. Piosenka jest już również dostępna w serwisach digitalowych pod tym linkiem. Teledysk do utworu można zobaczyć TUTAJ.

krewella

Krewella tworzą siostry Jahan i Yasmine Yousaf. Od czasu debiutu w 2012 roku, z pozytywnie przyjętą przez krytyków EPką „Play Hard”, duet zdobył dużą rzeszę fanów, którzy sami określają się mianem „Krew”. Pierwszy album zespołu „Get Wet” zadebiutował na #8 amerykańskiego zestawienia Billboard Top 200. Promujący go singiel „Alive” szybko zdobył 1. miejsce na liście Billboard Dance Radio Airplay. Siostry występowały na największych światowych festiwalach, w tym: Coachella, Electric Daisy Carnival, Lollapalooza i Tomorrowland.

Więcej o Krewella:
Oficjalna strona | Facebook | Twitter

Źródło: materiały prasowe

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: