MORCHEEBA (JAKO SKYE & ROSS) ZAWITA DO POLSKI!

Morcheeba to jeden z najsłynniejszych trip-hopowych zespołów wszechczasów. Grupę założyli w 1995 roku bracia Godfrey. Wkrótce dołączyła do nich niezwykle charyzmatyczna wokalistka i autorka tekstów Skye Edwards. Morcheeba ma swoim koncie 9 albumów i kilka milionów sprzedanych płyt, które podbiły serca fanów muzyki klubowej. W 2003 roku Skye opuściła zespół i rozpoczęła karierę solową, ale w 2010 powróciła do Morcheeby, ażeby wspólnie nagrać nową płytę grupy. Album „Blood Like Lemonade” ukazał się w czerwcu 2010 i przyniósł kolejny przebój, „Even Though”. Natomiast już 2 września będzie miała premierę płyta sygnowana jako Skye and Ross from Morcheeba. Pierwszy singiel z nowej płyty zatytułowany jest „Light Of Gold” i już zyskał uznanie fanów. Utworu można posłuchać tutaj:

Jesienią duet wyrusza w trasę koncertową, w ramach której odwiedzą nasz kraj. Podczas koncertów będzie można usłyszeć największe przeboje, takie jak „Rome Wasn’t Built In A Day”, „The Sea”, „Otherwise”, „Trigger Hippie”, „Blindfold” oraz materiał z najnowszego albumu.

Oto szczegóły dotyczące polskich koncertów Skye & Ross:
5 PAŹDZIERNIKA 2016 – Kraków, Rotunda
6 PAŹDZIERNIKA 2016 – Warszawa, Progresja
7 PAŹDZIERNIKA 2016 – Gdańsk, Stary Maneż
8 PAŹDZIERNIKA 2016 – Poznań, CK Zamek

Organizatorem koncertów jest Good Music Productions.

PODZIEL SIĘ
Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.