Ultimate magazine theme for WordPress.

Śląski vloger Jestem Borowicz wraca do Glasgow

Majafotografia.com
0

Od kilku dni w sieci jest już dostępny nowy, siódmy odcinek programu „Jestem Borowicz”. Po pełnej przygód wyprawie na archipelag Hebrydów Zewnętrznych, popularny vloger kulinarny powraca do największej szkockiej metropolii. Tym razem Adam Borowicz zaprasza na spacer po uroczym zakątku Glasgow – ulicy Ashton Lane.

Położona w dzielnicy West End wąska, kamienista uliczka pełna jest kafejek, pubów i restauracji. – To bardzo popularne miejsce spotkań towarzyskich mieszkańców Glasgow, chętnie zaglądają tutaj również studenci – mówi gospodarz programu.

Jaki jest prosty sposób na poradzenie sobie z mulami, bez pomocy sztućców? Który składnik deseru fondue przywołuje w rudzianinie wspomnienia z rodzinnego miasta? Co kryje się pod tajemniczą nazwą „Ginga Ninja”? Tego między innymi będzie można dowiedzieć z najnowszego odcinka vloga. Nie zabraknie też na stole

soczystego mięsa ze słynnej szkockiej wołowiny Angus. – W Szkocji mają najlepsze steki na świecie – przekonuje Adam Borowicz.

W odcinku poświęconym Ashton Lane znajdą również coś dla siebie muzycznie koneserzy. Tym razem na ścieżce dźwiękowej znalazły się utwory dwóch przedstawicieli śląskiej sceny alternatywnej: Hengelo oraz Kolory.

Program „Jestem Borowicz” zyskuje coraz większą popularność. Dwa odcinki „Trylogii Hebrydów” mają ponad 100 tysięcy wyświetleń, trzeci – zbliża się do niej w szybkim tempie. – Dziękuję za wszystkie lajki i suby. Cieszę się, że jesteście ze mną! Zapraszam na spacer po Ashton Lane. To miejsce jest po prostu … niesamowite – mówi Adam.

Najnowszy odcinek „Jestem Borowicz”: