Aktualności muzyczne, relacje, recenzje płyt, wywiady, artykuły, informacje o imprezach oraz baza artystów i płyt.

Słuchając bajek możesz pomóc artystom ze Skolimowa

Audiobook „Najpiękniejsze baśnie świata” już w sprzedaży!

Na rynku pojawił się wyjątkowy audiobook pt. „Najpiękniejsze baśnie świata”. Dzieła braci Grimm czy Andersena czyta Jan Nowicki oraz znakomici aktorzy z Domu Artysty Weterana Scen Polskich w Skolimowie. Cały dochód ze sprzedaży audiobooka zostanie przekazany na wsparcie mieszkańców tej placówki. Partnerem audiobooka
jest księgarnia internetowa Publio.pl, w której można zakupić to wyjątkowe wydawnictwo.

Słuchaj i pomagaj
Kupując jeden z klasycznych telefonów myPhone lub audiobook „Najpiękniejsze baśnie świata. Czytają Jan Nowicki oraz znakomici Aktorzy z Domu Artystów w Skolimowie” na Publio.pl, można teraz pomóc wspaniałym artystom oraz sprawić radość najbliższym.
– Nasza akcja na rzecz Skolimowa to również możliwość dla wielu wspaniałych artystów, aby raz jeszcze mogli zaprezentować swój wyjątkowy talent i wrażliwość szerokiej publiczności – mówi Mirosława Bartmańska, Dyrektor Marketingu mPTech, w portfolio której znajduje się marka myPhone. – Mieszkańcy tego magicznego miejsca są bohaterami baśni, której zakończenie może teraz dopisać każdy, kto przyłączy się do naszej kampanii – dodaje.

Odkryj wyjątkowe baśnie na nowo
Audiobook to ponad 150 minut obcowania z najpiękniejszymi bajkami świata, które poprzedza preambuła czytana przez Jana Nowickiego. Baśnie, które usłyszymy to:
1. „Roszpunka” (Jacob i Wilhelm Grimm) – czyta Jan Nowicki
2. „Śpiąca Królewna” (Artur Oppman) – czyta Danuta Gellert
3. „Kot w Butach” (Artur Oppman) – czyta Józef Fryźlewicz
4. „Brzydkie Kaczątko” (Hans Christian Andersen) – czyta Eugenia Herman
5. „Śnieżka” (Jacob i Wilhelm Grimm) – czyta Halina Kowalska
6. „ Calineczka” (Hans Christian Andersen) – czyta Andrzej Szopa
7. „O czterech muzykantach z Bremy” (Jacob i Wilhelm Grimm) – czyta Józef Fryźlewicz.

Aktor Andrzej Szopa, który wziął udział w nagraniu zwraca uwagę na istotne znaczenie przekazywania tradycji czytania bajek kolejnym pokoleniom. – Mam wnuczkę i po cichu liczę, że jeśli dostałaby wybór: współczesne bajki lub „Calineczka”, to wybrałaby tę drugą. Mnie urzekła historia tej kruszyny i bardzo bym chciał, aby trwała dalej. Ale przekazywanie bajek kolejnym pokoleniom wymaga zaangażowania przede wszystkim domu rodzinnego. Bo to, co dzieje się w domu, jest powielane potem w życiu.

Kupując audiobook włączasz się do akcji społecznej
Sięgając po audiobook „Najpiękniejsze baśnie świata” można odkryć wiele zalet płynących z czytania bajek. Tym razem, najważniejszą z nich jest wsparcie i pomoc dla artystów seniorów, którzy przed laty bawili i wzruszali nas swoim talentem. Są dwa sposoby, aby przyłączyć się do akcji i pozyskać to wydawnictwo. Każdy, kto w okresie od 11 grudnia 2017 r. do 31 marca 2018 r. zakupi telefon klasyczny marki myPhone, otrzyma specjalny kod uprawniający do pobrania audiobooka (w przypadku braku kodu należy napisać wiadomość e-mail na adres sklep@myphone.pl, dołączając czytelny skan lub zdjęcie dowodu zakupu (paragon lub faktura) oraz numer IMEI urządzenia). Audiobook można również zakupić w księgarni Publio.pl, a cały dochód z jego sprzedaży zostanie
przekazany na potrzeby Domu Artystów w Skolimowie. Koszt jednego egzemplarza to tylko 9,90 zł, ale wartość dodana tego dzieła jest bezcenna.
Audiobook jest elementem kampanii „Bo najważniejszy jest głos. Usłysz Skolimów.” Zainicjowanej w październiku przez markę myPhone, która zdecydowała się wspierać tę placówkę przekazując co miesiąc środki finansowe na bieżącą działalność i realizację jej celów statutowych. Ponadto, artyści mieszkający w Skolimowie wystąpili u boku Jana Nowickiego w filmie społecznym promującym kampanię, który można zobaczyć na http://www.myphone.pl/klasycznie/.

__________________________________________________________________

O myPhone:
myPhone to popularna marka telefonów i smartfonów istniejąca od 2007 roku. Lider wśród polskich producentów telefonów komórkowych, partner Google. Misją marki jest czynienie technologii mobilnych dostępnymi dla wszystkich. Dlatego w ofercie znajdują się niezawodne i proste w obsłudze telefony klasyczne oraz smartfony o parametrach spełniających oczekiwania różnych grup użytkowników.

O Publio.pl:
Publio.pl to działająca od 2012 r. internetowa księgarnia Agory, która oferuje czytelnikom ponad 25 tys. e-booków i audiobooków oraz prawie 300 tytułów prasowych od najlepszych polskich wydawców. Codziennie przygotowuje dla swoich czytelników specjalne akcje promocyjne, posiada atrakcyjny wybór bezpłatnych e-booków i oferuje profesjonalne wsparcie techniczne.

X