Sobota jak Dzień Dziecka Otwarcie Bajtel Plac w Agorze Bytom
Foto:mat. prasowe

Sobota jak Dzień Dziecka Otwarcie Bajtel Plac w Agorze Bytom

Otwarcie bezpłatnego placu zabaw w Bytomiu

Children at playground

Interaktywne atrakcje, malowanie twarzy, zabawy z gwiazdą filmu animowanego. Najbliższa sobota (10 września) w Agorze Bytom będzie należeć do najmłodszych. Multigaleria przygotowała wiele atrakcji z okazji otwarcia bezpłatnego Bajtel Placu. Wstęp wolny.

Dzień pełen atrakcji rozpocznie się punktualnie o godzinie 11.00 na poziomie +2 Agory Bytom. Bajtel Plac otworzy dziecko, którego zdjęcie zostało polubione przez największą liczbę osób na fanpage’u galerii handlowej na Facebooku. Konkurs cieszył się rekordową popularnością – wzięło w nim udział ponad 650 osób. Zwycięzca, oprócz zaszczytu otwarcia nowego placu zabaw w Bytomiu, otrzyma atrakcyjną nagrodę od sklepu A KUKU.

Gości nowo otwartego Bajtel Placu przywita gwiazda filmów animowanych – Minionek we własnej osobie. Maskota zapozuje do zdjęć, a także zachęci do wzięcia udziału w licznych atrakcjach. Uczestnicy zostaną zaproszeni do strefy malowania twarzy, w której profesjonalny makijażysta przemieni najmłodszych w ich ulubionych bajkowych bohaterów. Dodatkowo dzieci będą mogły pobawić się na interaktywnej strzelnicy i wziąć udział w pierwszych Mistrzostwach Nerf w Bytomiu.

Na tym nie koniec atrakcji. Przez cały dzień profesjonalni animatorzy zorganizują gry i zabawy. Nie zabraknie puzzli, naklejek, ogromnych kolorowanek oraz atrakcyjnych nagród ufundowanych przez sklepy Agory Bytom.

– Bajtel Plac będzie wyjątkowym miejscem w Bytomiu. Dzieci zyskają dostęp do jedynych w swoim rodzaju atrakcji, a rodzice przyjazną strefę z licznymi udogodnieniami. Przygotowane przez nas otwarcie to tylko początek wielkiej przygody dla najmłodszych. Warto się o tym przekonać osobiście i odwiedzić nas z całą rodziną –mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom.

ab_budynekBajtel Plac czerpie inspiracje z klimatu śląskiego podwórka. Obok tradycyjnych zabawek pojawią się tutaj interaktywne atrakcje dla najmłodszych, nauka śląskiego alfabetu i łamigłówki. Rodzice będą mogli poczekać na dzieci w wygodnej poczekalni lub w zmodernizowanej strefie restauracyjnej, gdzieoddano do ich dyspozycji ładowarki do telefonów, bezpłatne Wi-Fi oraz wygodne siedziska. Przy placu zabaw powstał również pokój rodzica z dzieckiem, który umożliwi komfortowe przebranie i nakarmienie dziecka. Nowością jest także specjalna toaleta z wyposażeniem dostosowanym do wzrostu najmłodszych.

Wielkie otwarcie Bajtel Placu
Agora Bytom, poziom +2
10 września (sobota), godz. 11.00-19.00
Wstęp wolny – zapraszamy!

Więcej na: www.agorabytom.pl
facebook.com/AgoraBytom

Baner w newsie 851×315

Źródło wiadomości: materiały prasowe

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: