Sobota pełna atrakcji dla najmłodszych – wstęp wolny
Foto:mat. prasowe

Sobota pełna atrakcji dla najmłodszych – wstęp wolny

Sobota_pelna_atrakcji_dla_najmlodszych_2

Bezpłatna kolejka, interaktywna strzelnica, malowanie twarzy, zabawy z maskotką. Najbliższa sobota w Agorze Bytom będzie należeć do najmłodszych. Multigaleria przygotowała wiele atrakcji z okazji otwarcia nowego salonu z zabawkami. Wstęp wolny.

Dzień pełen atrakcji rozpocznie się punktualnie o godzinie 10.00. Dzieci przywita maskotka, która będzie pozować do zdjęć i rozdawać prezenty. Uczestnicy zostaną zaproszeni do strefy wizażu, w której profesjonalni makijażyści przemienią najmłodszych w ich ulubionych bajkowych bohaterów. Dodatkowo dzieci będą mogły pobawić się na interaktywnej strzelnicy.

Na tym nie koniec atrakcji. W Agorze Bytom pojawi się specjalny bezpłatny pociąg, który zabierze dzieci z rodzicami w niepowtarzalną przejażdżkę po galerii handlowej. Z takiej atrakcji będzie można skorzystać od 1 lipca do 7 sierpnia. Stacja początkowa i końcowa zostanie ulokowana przy nowo otwartym salonie z zabawkami A KUKU (poziom +1, naprzeciwko sklepu Carry).

Sobota_pelna_atrakcji_dla_najmlodszych_1

Chcemy udowodnić, że zabawa rozwija wyobraźnię, spostrzegawczość, zręczność, a przy tym zbliża do siebie bliskich. Oferta A KUKU będzie wierna tej idei. W nowym salonie dzieci znajdą zabawki swoich marzeń, a dorośli znów poczują się jak dzieci – mówi Małgorzata Cych, manager marki A KUKU.

W A KUKU klienci znajdą produkty dla dzieci do 12. roku życia. Wyróżnikiem marki będzie profesjonalne doradztwo – eksperci w fachowy sposób zaproponują produkt na każdą okazję, a autorski koncept, którego podstawą jest nowoczesny design i dedykowane strefy produktowe, ułatwi zakupy. Stali klienci zostaną zaproszeni do zbierania pieczątek, które wymienią na nagrody. W przyszłości marka planuje uruchomić sprzedaż przez Internet.

Źródło: materiały prasowe

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: