SONAR zakończy lato w Cudzie Nad Wisłą!
Foto: mat. prasowe

SONAR zakończy lato w Cudzie Nad Wisłą!

SONAR zakończy lato w Cudzie Nad Wisłą!

sonar1Już 24. września rewelacja 2016 roku, zespół SONAR, wystąpi po raz pierwszy na otwartym koncercie w Warszawie w Cudzie nad Wisłą. Będzie to okazja do usłyszenia zespołu na żywo z materiałem z nadchodzącej płyty „Pętle”.

SONAR to producent Łukasz Stachurko (współtwórca RYS), perkusista Rafał Dutkiewicz, pianista Artur Bogusławski i debiutująca oficjalnie na wokalu Lena Osińska.

Fascynacja trip-hopem oraz zmysłową elektroniką zaowocowała oryginalnym brzmieniem, bo ciężko klimat Sonara z czymkolwiek porównać.

Wyłącznie polskie teksty (autorstwa Mateusza Holaka), żywa perkusja, doświadczony pianista, kwartet smyczkowy, kilku ciekawych gości, a przede wszystkim głos Leny to składniki albumu „Pętle”, który ukaże się w październiku sumptem U Know Me Records.

Warto nadmienić, że pierwsze cztery koncerty Sonara to występy na festiwalach Spring Break, RBMA Weekender, Open’er i Tauron Nowa Muzyka.

Poniżej dotychczasowe realizacje Sonara:

– debiutancka EPka (audio): http://uknowme.bandcamp.com/album/sonar-vaga-ep
– pierwszy klip „Vaga” (YT): http://youtu.be/zWHES1RrHgo
– drugi klip „Między wierszami” (YT): http://youtu.be/Oii_lH4e2-Q
– „Debiutantki” LIVE (YT): http://youtu.be/2eMIrBLsOYM
– tytułowy singiel albumowy „Pętle” (audio): http://soundcloud.com/u-know-me-records/sonar-petle-ukm-046
– fanpage FB: http://facebook.com/sonarmuzyka/
– instagram: http://www.instagram.com/sonar_muzyka/

Cud Nad Wisłą, ul. Bulwar Flotylli Wiślanej
24.09.2016, godzina 20:00
Wstęp wolny!

ZAPRASZAMY!

Baner w newsie 851×315

Źródło wiadomości: materiały prasowe

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: