seb-familia-album-cover-smallJedna z najpopularniejszych brytyjskich wokalistek już w tym tygodniu w Polsce! Sophie Ellis-Bextor spotka się z polskimi fanami w najbliższą niedzielę 16 października o godzinie 16:00 w salonie EMPIK Junior przy ul. Marszałkowskiej 116/122. Podpisywać będzie najnowszą, wydaną przed miesiącem płytę ‘Familia’, z której pochodzą single ‘Come With Us’ a także najnowsza ballada ‘Crystallize’, do której właśnie udostępniono klip (zobacz TUTAJ). Jak w przypadku większości teledysków Sophie, jego reżyserką jest Sophie Muller, mająca na koncie wizjonerskie klipy dla m.in. Beyonce, Coldplay, Shakiry czy Gwen Stefani.

Sophie Ellis-Bextor to jedno z najważniejszych nazwisk w świecie muzyki pop. Najbardziej znana jest z tanecznych przebojów – zarówno własnych (‘Murder On The Dancefloor’, ‘Me And My Imagination’, ‘Music Gets The best Of Me’) jak i śpiewanych gościnnie u innych artystów (‘’Groovejet (If This Ain’t Love)’ ze Spillerem, ‘Not Giving Up On Love’ z Arminem Van Buurenem czy ‘Can’t Fight This Feeling’ z Juniorem Calderą). Ostatnie dwie płyty to zwrot stylistyczny w kierunku bardziej alternatywnej odmiany pop, co zostało świetnie podebrane zarówno przez krytyków muzycznych, jak i fanów artystki (kolejne hity: ‘Young Blood’ i ‘Love is A Camera’).

 image002

PODZIEL SIĘ
Niepoprawna romantyczka, trochę sentymentalna, z duszą wrażliwą na muzykę. To właśnie ona stanowi nieodzowny element jej życia. Uwielbia się w nią zagłębiać, by odkrywać pokłady zupełnie nowych i niebanalnych brzmień. Poza tym typowa marzycielka, nieustannie poszukująca siebie. Do życia podchodzi jednak z rozwagą oraz nutką dystansu. Choć realistycznie, to mimo wszystko pozytywnie i kreatywnie patrzy na świat. Przede wszystkim bywa uparta. Jeśli już coś postanowi, to konsekwentnie dąży do celu. Oprócz zamiłowania do muzyki jej pasją są również książki. Najchętniej wczytuje się w literaturę piękną, książki pisane przez życie, czyli w prawdziwe, poruszające historie zwykłych ludzi, a także w te z domieszką grozy i nutką zagadkowości - thrillery psychologiczne. Wieczorową porą niekiedy lubi sobie pobiegać, rozładowując przy tym napięcie emocjonalne skumulowane w ciągu całego dnia.