SOPHIE ELLIS-BEXTOR w Sony Music! Nowa płyta 2 września, nowy singiel – już teraz!
Foto:mat. prasowe

SOPHIE ELLIS-BEXTOR w Sony Music! Nowa płyta 2 września, nowy singiel – już teraz!

SOPHIE ELLIS-BEXTOR POWRACA Z NOWYM SINGLEM ‘COME WITH US’ I PŁYTĄ ‘FAMILIA’ – PREMIERA 2 WRZEŚNIA!

“W nowo odnalezionej artystycznej wolności Sophie przypomina nam, że jest gwiazdą” – The Telegraph

“Przemodelowanie swojej kariery to najlepsze, co przydarzyło się Ellis-Bextor” – The Guardian

image001

Sophie Ellis-Bextor ogłosiła premierę nowej, piątej studyjnej płyty Familia, która ukaże się 2 września nakładem jej własnej wytwórni EBGB i Sony Music. Promowany przez singiel ‘Come With Us’ materiał będzie pierwszym nowym dziełem studyjnym artystki, od czasu wydanego 2 lata temu albumu Wanderlust. Spędził on aż 6 miesięcy na oficjalnej Liście Sprzedaży Płyt w Wielkiej Brytanii i był jej największym sukcesem od czasu ‘Trip The Light Fantastc’ w 2007 roku.

Zapowiedź płyty z fragmentem teledysku do ‘Come With Us’ można już teraz zobaczyć pod TYM ADRESEM.

Podobnie jak poprzednim razem, utwory na płytę Familia wyprodukowane, zaaranżowane i częściowo napisane zostały przez dobrego przyjaciela Sophie – Eda Harcourta. Nagrane w Londynie ze zżytą grupą zaprzyjaźnionych muzyków. Inspiracje do płyty – widoczne na okładce i zdjęciach towarzyszących – pochodzą z Ameryki Południowej. Sophie: ‘Familia to jak młodsza, bardziej ekstrawertyczna wersja Wanderlust. Możemy obserwować, jak mała Wonderlust przenosi się z Europy Wschodniej w cieplejszy, bardziej słoneczny klimat I zamienia wódkę na tequilę”.

Pierwszy singiel Come With Us przynosi powiew charakterystycznego dla Sophie brzmienia disco. Energetyczne brzmienie jest równie nowoczesne, jak i trochę retro z zapadającym w pamięć refrenem, od którego trudno się uwolnić. Familia zawiera jeszcze 10 utworów, pokazujących nowo odnalezioną przez Sophie wrażliwość muzyczną, jak i tekściarską.

Sophie Ellis Bextor Familia album cover

Tracklista ‘Familia’:
1. Wild Forever
2. Death Of Love
3. Crystallise
4. Hush Little Voices
5. Here Comes The Rapture
6. Come With Us
7. Cassandra
8. My Puppet Heart
9. Unrequited
10. The Saddest Happiness
11. Don’t Shy Away

Źródło: materiały prasowe

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: