Wybieram Kulture
Najnowsze wieści o polskiej muzyce!

Sound’n’Grace – Chcemy Więcej (Live Session). Specjalna wersji singla z albumu Życzenia!

„Chcemy więcej” to wyjątkowa piosenka, dlatego zespół Sound’n’Grace postanowił na nowo ją zaaranżować i wykonać na żywo wraz z udziałem orkiestry oraz gościnnym występem ponad 100 osobowego chórów All That Sound i SouLadies.

Premiera „Chcemy więcej” odbyła się dzisiaj o godzinie 10:00 na kanale YouTube Sound’n’Grace oraz w aplikacji Tidal.

Jest to kolejny utwór zaaranżowany na nowo z udziałem chóru i orkiestry. W kwietniu ukazało się już wykonanie piosenki „Dzieci Ziemi” (Live Session).

„Chcemy więcej” mówi o naszej codzienności o tym, że życie składa się z różnych kolorów i nie zawsze jest cukierkowo. Jednak kluczowe w tej piosence jest to, że uświadamia nam jaką mamy w sobie sile i ile potrafimy znieść. To piosenka mówi o drodze, na której upadamy, napotykamy przeszkody, odbijamy się pod wiatr, a pomimo to cały czas znajdujemy siłę żeby się otrząsnąć i iść do przodu żeby żyć. Mówi o tym, że każda trudność w naszym życiu jest jak lekcja, która nas buduje i kształtuje, która nas popycha do przodu nawet jeśli czasem musimy się na chwile cofnąć.

„Życzenia” to drugi album słynnego chóru, który ukazał się 17 listopada 2017 roku i został świetnie przyjęty przez słuchaczy, o czym świadczy tytuł najlepiej sprzedającej się polskiej płyty według zestawienia OLiS, uzyskany po zaledwie dwóch tygodniach od premiery krążka.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

%d bloggers like this: