Ikona współczesnej muzyki  pop, Sia, ogłosiła premierę specjalnej edycji swojego ostatniej płyty – „This Is Acting”, która w Polsce uzyskała status platyny. Krążek ukaże się 21 października!

Album w wersji deluxe wzbogacony został o 7 dodatkowych utworów, w tym najnowszy singiel artystki „The Greatest feat. Kendrick Lamar” (posłuchaj/ pobierz TUTAJ)!

Poza tym na krążku „This Is Acting” Deluxe Edition znalazł się hit „Cheap Thrills” w wersji z Sean Paulem oraz 5 niepublikowanych wcześniej piosenek: „Confetti”, „Midnight Decisions”, „Jesus Wept”, remiks „Move Your Body” autorstwa Alana Walkera oraz solowa wersja singla „The Greatest”.

Tracklista „THIS IS ACTING” DELUXE EDITION:

 1. Bird Set Free
 2. Alive
 3. One Million Bullets
 4. Move Your Body
 5. Unstoppable
 6. Cheap Thrills
 7. Reaper
 8. House On Fire
 9. Footprints
 10. Sweet Design
 11. Broken Glass
 12. Space Between
 13. Cheap Thrills (feat. Sean Paul)
 14. The Greatest (feat. Kendrick Lamar)
 15. Confetti
 16. Move Your Body (Alan Walker Remix)
 17. Midnight Decisions
 18. Jesus Wept
 19. The Greatest

***

SIA cieszy się w Polsce niesłabnąca popularnością. Jej album „1000 Forms of Fear” zdobył w naszym kraju status Diamentowej Płyty, natomiast ostatni krążek „This Is Acting” pokrył się Platyną. Promujący go singiel „Cheap Thrills” znalazł się na podium najchętniej granych utworów w stacjach radiowych i otrzymał status Diamentu!

Obserwuj SIA na: Facebooku | Twitterze | Instagramie | VEVO

PODZIEL SIĘ
Niepoprawna romantyczka, trochę sentymentalna, z duszą wrażliwą na muzykę. To właśnie ona stanowi nieodzowny element jej życia. Uwielbia się w nią zagłębiać, by odkrywać pokłady zupełnie nowych i niebanalnych brzmień. Poza tym typowa marzycielka, nieustannie poszukująca siebie. Do życia podchodzi jednak z rozwagą oraz nutką dystansu. Choć realistycznie, to mimo wszystko pozytywnie i kreatywnie patrzy na świat. Przede wszystkim bywa uparta. Jeśli już coś postanowi, to konsekwentnie dąży do celu. Oprócz zamiłowania do muzyki jej pasją są również książki. Najchętniej wczytuje się w literaturę piękną, książki pisane przez życie, czyli w prawdziwe, poruszające historie zwykłych ludzi, a także w te z domieszką grozy i nutką zagadkowości - thrillery psychologiczne. Wieczorową porą niekiedy lubi sobie pobiegać, rozładowując przy tym napięcie emocjonalne skumulowane w ciągu całego dnia.