Spoken Love – Pimp For Love
Foto:mat. prasowe

Spoken Love – Pimp For Love

Piosenka Pimp For Love to propozycja na nadchodzące lato i wakacje od chłopaków ze Spoken Love.

Spoken Love oczywiście nie może zabraknąć na Open’er Festival
Wystąpią na Tent Stage, 2 lipca (sobota) o godz. 17:00.

Spoken Love - okładka

Pimp For Love to kolejny singel z płyty Spoken Love, która ukazała się w październiku 2015 r. Promowały ją dotychczas trzy single, do których teledyski tworzą Trylogię (Starless-Chant-Everlasting Love) która w efekcie jest krótkometrażowym filmem bazującym na emocjach i wartościach o których śpiewa Spoken Love.

Przypomnijmy, że Spoken Love to Bartek Królik i Marek Piotrowski – współtwórcy, założyciele, producenci, znakomici muzycy doskonale znani na rodzimej scenie muzycznej. Twórcy nieustannie poszukujący nowych wyzwań.

Spoken Love – jak podkreślają Bartek i Marek – nawiązuje do ich dzieciństwa plus tego, co najbardziej inspiruje ich w muzyce. Projekt utworzyli, aby „najlepiej odwzorować to, kim jesteśmy i skąd pochodzimy”. Muzyka tworzona pod tym szyldem jest pełna tęsknoty, nostalgii, a nawet dekadencji. Ale nie brakuje jej także zadziorności oraz prostolinijności. Twórcy tak mówią o napisanych piosenkach: „Nastrój dekadencji i nostalgia spotyka się tu z afirmacją obiektywnego piękna zjawisk natury i samego człowieka”.

Spoken Love na Facebooku
Warner Music Poland na Facebooku

Źródło: materiały prasowe

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: