Ultimate magazine theme for WordPress.

Sprawdź nasz taneczny kawałek – Ustronsky feat. Aicha Magija

Aicha Magija & Ustronsky zaskoczą swoją energią!

Tańczyć Mi Się Chce” To nowy projekt zespołu USTRONSKY, laureatów 46. KFPP w Opolu. Zespół postanowił odkopać materiały czekające w szufladzie i po dłuższej przerwie wydać piosenkę lekką, łatwą, ale przede wszystkim nowocześnie brzmiącą.
We współpracy z  RunForEast, powstał taneczny remix utworu Ustronsky. Do projektu zespół zaprosił rewelacyjną wokalistkę zespołu Aicha Magija, którą również można zobaczyć na teledysku.

Aicha Magija – wokalistka, autorka tekstów i muzyki, charyzmatyczna artystka z południowej polski (Bielsko-Biała) .  Od dziecka związana z muzyką i Teatrem . Jej  artystyczną karierę śledzić można było w muzycznych Talent Show, takich jak Xfactor , Must Be The Music oraz Bitwa Na Głosy, gdzie stawiała pierwsze poważne kroki przed większą publicznością. Współpracowała z wieloma znanymi producentami. Od 2014 r. Założycielka i liderka zespołu Aicha Magija z którym aktualnie powstaje materiał na nową płytę.  Każdy z projektów, w które się angażuje, zostaje wzbogacony jej unikalną, „czarną” barwą głosu i nasyconą autentycznymi emocjami i ekspresją.  Aicha swobodnie porusza się w różnorodnych muzycznych nurtach, najczęściej są to brzmienia Drum and Bass, Dub Step , Soul oraz szeroko pojęta muzyka klubowa  . Jej największymi inspiracjami pozostają Lauryn Hill i Amy Winehouse, unikalne osobowości, stawiające w sztuce przede wszystkim na prawdę i siłę wyrazu. Jej największym marzeniem jest by szczery przekaz płynący z jej serca obiegł całą kulę ziemską . Obecnie twórczość Aichy staje się dojrzałą wypowiedzią artystyczną, czego świadectwem jest nowy materiał spod znaku Aicha Magija.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.