Star Darlings spełniają życzenia – Sylwia Lipka w serialu Disney Channel

Star Darlings spełniają życzenia – Sylwia Lipka w serialu Disney Channel

STAR DARLINGS: Życzenia  do spełnienia

Nowa animowana seria już dziś na antenie Disney Channel. Tytułowy utwór „Czego pragniesz?” wykonała Sylwia Lipka – wschodząca gwiazda polskiej sceny muzycznej.

 

„Czego pragniesz?” to premierowa piosenka pochodząca z animowanej serii „Star Darlings: Życzenia do spełnienia”. W wersji polskiej zaśpiewała ją Sylwia Lipka, popularna YouTuberka i wokalistka. Młoda artystka znana jest m.in. z programu Disney Channel „I love Violetta”, wystąpiła również w kampanii promującej serial „Soy Luna”, a także relacjonowała rozdanie muzycznych nagród RDMA2016 z czerwonego dywanu prosto z Los Angeles w Kalifornii.

Link do „Czego pragniesz?” na DisneyPolskaVEVO: https://www.youtube.com/watch?v=UZdQcfX4x5c

Disney Channel zaprasza do Gwiezdnej Krainy, gdzie Star Darlings – grupa przyjaciółek z Gwiezdnej Akademii, przeżywa przygody zupełnie nie z tej ziemi. Obdarzone gwiezdnymi talentami dziewczyny wspólnie tworzą zespół muzyczny.

Świat Star Darlings to magiczne miejsce. Jego mieszkańcy pomagają spełniać życzenia wysyłane ze Świata Życzeń, jak nazywają Ziemię. To niełatwe i często niebezpieczne zadanie. Lady Stella, przełożona Gwiezdnej Akademii, cierpliwie uczy i inspiruje swoje uczennice, nastoletnie Star Darlings, z których każda ma również swoje własne, najważniejsze w życiu, życzenie do spełnienia.

 

PREMIERA SERIALU „STAR DALINGS: ŻYCZENIA DO SPEŁNIENIA” 22 SIERPNIA W DISNEY CHANNEL

NOWE ODCINKI CODZIENNIE O 7:25 i 13:25 TYLKO W DISNEY CHANNEL

 

Jeśli chcesz wiedzieć, co dzieje się w The Walt Disney Company Polska, odwiedzaj nasze media społecznościowe:

Twitter: @DisneyPolska

Instagram: @disney_polska

Snapchat: @disneypolska

Czego pragniesz_Star Darlings_Disney Channel_Sylwia Lipka (1) Czego pragniesz_Star Darlings_Disney Channel_Sylwia Lipka Czego pragniesz_Star Darlings_Disney Channel_Sylwia Lipka (2)

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ostatnio dodane: