Ultimate magazine theme for WordPress.

Stara Kopalnia artystycznie na koniec roku

0

Stara Kopalnia żegna rok 2017 artystycznie!

28 grudnia o godz. 18:00 spotykamy się w Galerii Starej Kopalni, gdzie otworzymy wystawę DEPERCEPCJE – zbiorową wystawę malarstwa, rysunku oraz obiektów świetlnych, w której udział wezmą Marlena Promna, Piotr Saul, Luiza Zimerman, Michał Węgrzyn, Karolina Balcer oraz Katarzyna Tomaszewska. W ramach wystawy artyści zaprezentują sześć odmiennych przejawów depercepcji.
Tytułowe pojęcie odnosi się do dekonstrukcji w ramach percepcji i do tego, że możliwe formy jej interpretacji i kreacji nie mają praktycznie ograniczeń. Słowo depercepcja, które nie funkcjonuje powszechnie w języku powstało w rezultacie namysłu nad dekonstrukcją w kontekście imaginacyjnego lub iluzyjnego przekształcenia rzeczywistości. Podczas gdy dekonstrukcja odnosi się do treści, depercepcja odnosi się do formy w granicach naoczności.
Na wystawę zapraszamy wspólnie z Ośrodkiem Kultury i Sztuki we Wrocławiu. Prace młodych artystów będzie można oglądać codziennie w godz. 10:00-18:00 do 30 stycznia 2018 r.

To nie koniec atrakcji w ramach wydarzenia >>> Tego wieczoru zagrają również dwa zespoły: The Perceptos i Połykacze pereł z Odry. Powyższe nazwy mogą wskazywać, że będzie naprawdę ciekawie.

Wstęp jak zawsze WOLNY.