ŚWIATOWY FINAŁ ZAWODÓW BREAKINGOWYCH RED BULL BC ONE ZAGOŚCI W LISTOPADZIE W EUROPIE!

Neguin vs. Bruce Almighty-Red Bull BC One World Final Japan - fot. Jason Halayko Red Bull Content Pool

Amsterdam będzie gościł 14. edycję Red Bull BC One. 4 listopada najlepsi b-boye z całego świara stoczą pojedynki jeden na jednego i powalczą o tytuł najlepszego.

Podczas finału w 2016 roku w Japonii zaprezentowano wręcz niewiarygodne układy taneczne, więc tegoroczna edycja Red Bull BC One może okazać się najlepszą w historii zawodów. Uczestnikom kibicować będzie tym razem holenderska publiczność.

Holandia to ojczyzna słynnych ekip brakingowych, takich jak HustleKidz czy The Ruggeds, oraz zwycięzcy światowego finału w 2014 roku – Menno – członka Red Bull BC One All Stars. Jednak przed uczestnikami tegorocznej edycji jeszcze długa droga do celu, jakim jest detronizacja aktualnego mistrza – Isseia z Japonii. 19-latek pokonał w 2016 roku dwukrotnego zwycięzcę Honga 10 i sięgnął po swój pierwszy tytuł mistrza Red Bull BC One.

Hong vs. Issei – Red Bull BC One World Final 2016 Japan – fot. Dean Treml Red Bull Content Pool

Aby móc się z nim zmierzyć trzeba najpierw wygrać lokalne eliminacje, które odbędą się w 35 krajach, w tym również w Polsce. Red Bull BC One Poland Cypher odbędzie się 2 kwietnia w Krakowie. Jego zwycięzca powalczy o miejsce w światowym finale podczas tzw. Last Chance Cypher.

W zeszłorocznym światowym cypherze udział wziął b-boy Thomaz, do światowego finału zaś, dzięki dzikiej karcie, dostał się b-boy Kleju. Kto poleci w tym roku do Amstrdamu reprezentować Polskę? Dowiemy się podczas kwietniowych kwalifikacji w Krakowie.

Kleju – Red Bull BC One World Final 2016 Japan – fot. Dean Treml Red Bull Content Pool

Światowy Finał Red Bull BC One 2017 dostępny TUTAJ

Więcej informacji na:

www.redbull.pl/muzyka

www.redbullbcone.com

Polskie eliminacje do zawodów:

www.redbull.pl/bcone

Obserwuj nas na:

www.facebook.com/redbullbcone

www.instagram.com/redbullbcone #bcone

Kleju vs. Victor-Red Bull BC One World Final 2016 Japan – fot. Jason Halayko Red Bull Content Pool
Neguin vs. Bruce Almighty-Red Bull BC One World Final Japan – fot. Jason Halayko Red Bull Content Pool
X